Natur Tanya

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2022. október 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók

100%-os, hidegen sajtolt, antioxidáns hatású, természetes e-vitaminban gazdag extra sűrű csipkebogyómag olaj, amit külsőleg és belsőleg egyaránt használhatunk. A természetes e-vitamin, antioxidáns hatása révén hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A csipkebogyómag olaj nagy mennyiségben tartalmaz többszörösen telítetlen zsírsavakat, köztük omega-3 zsírsavat (alfa-linolénsavat), és omega-6 zsírsavakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

viragi

2022. szeptember 27.

Szinte mindenre (is) jó:-) Én rosacea miatt kezdtem el használni, de van gyulladáscsökkentő, bőrfiatalító hatása is az esszenciális zsírsavai, E- és A-vitamin tartalma, illetve egyéb antioxidánsai, mint pl. a likopin miatt. Nemcsak külsőleg, hanem belsőleg is használható. Érdemes kúraszerűen, legalább 3 hónapot használni. Mivel 50 ml-es az üvegcse, sokáig elég. Én egyelőre csak külsőleg használom reggelente és esténként arctisztítás és toner után úgy, hogy benedvesítem az arcomat majd vizes kézzel kenem be és majd még utána párszor vizes kézzel átmasszírozom, utána viszem fel a hidratáló krémet. Felbontás után hűtőben tárolom. Csipkebogyó illata van, de nekem nem zavaró, hidegen sajtolt és nincs benne semmi más! Nem lesz tőle zsíros a bőröm, de nekem csak a T vonal zsíros, a többi rész száraz, de ott sem okozott semmi problémát. Volt hogy testre is kentem belőle, sőt a hajamra is, ott is remekül működik. Ráadásul magyar termék, itthon is könnyen beszerezhető.
Most szedek olyan táplálékkiegészítőt amiben van E vitamin, így belsőleg még nem alkalmazom, de az is tervbe van véve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 27.