Naturafrica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

82 % kakaóvaj, 18% shea vaj

Ajánlott a bőr hidratálására, a bőröregedés lassítására, az igénybevett arcbőr minőségének látványos javítása, sérült bőr regenerálása, napozás/szoláriumozás előtt és után segíti a tartós barnaságot.

Kiszerelés: 100ml

sztike

2018. március 19.

Alkalmanként használom napozáshoz is, de a fő funkcióját tekintve nálam hajvégápoló. Hajmosás előtt 20 perccel bekenem vele a hajvégeket, hajmosáskor könnyen, 1 samponozással ki is jön a hajamból. 8 hónapja nem voltam fodrásznál, ahhoz képest alig van töredezett hajvégem. A szilikonos hajvégápolókat nem szeretem, az én hajamra a szilikon nincs jó hatással, ezzel viszont semmi gondom nincs: fényes, puha, ápolt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

ricky974

2013. május 16.

Télen ezt használjuk többek között ajak ápolónak is, nagyon jó. 3 nap alatt teljesen rendbe jött a kiszáradt szám. Én ajánlom könyökre, térdre, sarokra is.
Testápolónak elég zsíros és viszonylag nehezen szívódik fel. viszont minden másra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)