Best of Beauty 2019

Naturafrica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

80% seha vaj, 18% jojoba olaj, 2% ylang ylang olaj

Ajánlott arcrántalanításra, sejtregeneráló hatású, bőrproblémák kozmetikai kezelésére kitűnő, csökkenti a zsírosodást. Nappali és éjszakai krémként is alkalmazható, masszírozó krémként használva stressz-és  depresszióenyhítő hatású, illata kellemes közérzetet, nyugodtságot biztosít.

Kiszerelés: 100 ml

Ellesmere77

2015. november 29.

Nagyon szépen rendbe hozza a száraz, kirepedezett bőrfelületet, a beszívódása nem olyan gyors és nekem az illata sem a legjobb, de a hatása szuper :) Én 100%-os argánolajjal keverve használom, ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil