Natural Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Könnyű, krémes szín a természetesen ragyogó orcákért. Illatanyag-mentes.

Kiszerelés: 9 ml

Blueberry

2012. március 4.

Természetes arcpírt lehet vele elérni és nagyon könnyen és szépen el lehet dolgozni, de nekem délutánra megadja magát... Eltűnik, de foltosan, maszatosan. Szörnyű utána. Több alapozón is próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

wishes

2011. november 2.

Nagyon olcsó márka, de ennek ellenére hihetetlenül jó minőségű ez a termékük is. Természetes végeredményű, jól építhető, és könnyen eloszlatható az arcon. Aki Angliában jár, feltétlenül nézze meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 2.