NaturaMia

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abonyiagnes, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Összetevői kullancsriasztó, fertőtlenítő, energetizáló hatásúak.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.