Nature of Beauty by Sophie

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online, drogeriák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   online, drogeriák
Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz alumíniumsókat, mint szinte minden izzadásgátló! Elnevezése is tükrözi, hogy dezodorálás a funkciója és nem az, hogy létfontosságú funkcióban gátoljuk a testünket.

Olyan természetes összetevőket tartalmaz, melyek az antibakteriális hatás mellett nyugtatják és ápolják a bőrt, nem tömítik el a pórusokat. A zöld-tea és a citrom kellemes és friss illatot biztosít, hogy elűzd az izzadással járó kellemetlen szagokat.

Helyes használat mellett nem zsíros, nem ragad, használható télen-nyáron, még intenzív sportolás közben is, és a ruhákból is kijön az az enyhe folt, amit hagy. Fontos, hogy elegendő egy mozdulattal, nagyon vékony rétegben végig húzni a kívánt bőrfelületen!

Tartós és frissítő zöld tea és citrom illattal.

Főbb összetevők: kókuszolaj, kukoricakeményítő, cink-oxid, citrom illóolaj.

MonaZ

2017. március 2.

Egyszerűen minden rendben van vele. Kellemes illat, tartósság, hatékonyság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Egyszerűen minden rendben van vele. Kellemes illat, tartósság, hatékonyság.

zsaneemano

2016. március 11.

Nyáron is nagyon jó. Egy titka van vékonyan kell felvinni és nem hagy foltot. Engem egész nap dezodorált nyáron is és nem kellett újra kenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 11.

ingyombingyom

2016. január 19.

Most nem azért mert én vittem fel a terméket de ez a dezodor nem rossz. Az oliviás társa nem igazán vált be , nem is vártam tőle többet nála és mégis! Már abban is előnye van, hogy ez nem tègelyben van , nem ujjal kell kikotorni a krèmet. A hagyományos deókkal ellentèrben kenèskor több anyag jön le ès ragad is.
Kellemes , friss illata van. Sportolás közben is jó. Így télen mérsékelt izzadás mellett hatékony. Max. 1x újrakenem, többet nem èrdemes mert kimarja a bőrt.
Biztosan fog , nekem azonban ez mindegy mert fehérben dolgozom.
Azt nem tudom a nyári hőségben mit produkál .
Erős 4-es , ha még nyáron is jól dolgozik az csoda lesz és visszajövök felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 19.

Biztosan fog , nekem azonban ez mindegy mert fehérben dolgozom.
Azt nem tudom a nyári hőségben mit produkál .

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Beeswax