Biola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyévi, Módosítva: 2016. március 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Naturissimo Akne stop gél preventív hatású, fékezi a gyulladásos gócok kialakulását. Bőrnyugtató hatású gél, használatával a már kialakult duzzanatok gyorsan leapadnak. Bio teafaolajjal és bio fűzfakéreg-kivonattal.

Kormios

2012. december 2.

Nagyon nehezen tudtam beszerezni, de nem bántam meg. Nagyon jó kis gél, én a somkórós krémmel együtt használom korrektorként a világos bőrömre nappalra, és így teljes fedést kapok. A hatásával is elégedett vagyok, lejjebb húzza gyorsan és hatékonyan a gyulladásokat. Ebben a Biolában sem csalódtam. Csak ne lenne olyan nehéz beszerezni....csak emiatt azonban nem fogok négyest adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

anordess

2012. április 13.

A héten vettem meg az ecsetelős változatot, és tényleg remekül leviszi a pattikat! Missha signature BB krém alá is kentem, mintegy korrektorként, és így szinte tökéletes fedést kaptam, amihez csak ráadás, hogy látványosan gyorsan javulnak a problémás területek :) 1430 ft volt, totálisan megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Biogigi

2011. november 28.

Nagyon szeretem, bámulatosan megfékezi a legrosszabbkor felbukkanó aknés csomókat. Két-három nap alatt teljesen visszahúzódnak. Éjszakára is használom. A színe miatt inkább világos bőrűeknek jó. Erős gyógynövényes illata van... Újabban nem csak a 15 ml-es tégelyes, hanem 7 ml-es ecsetes verzióban is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Szurokfű, mely fűszer- és gyógynövény. A kozmetikumokban virágának, levelének a kivonatát és olaját használják. A CosIng szerint a virág kivonata segít a faggyú termelés szabályozásában. A wikipédia szerint a szurokfű a természet antibiotikuma, mely gyulladáscsökkentő és baktérium ellenes anyagokat is tartalmaz.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!