Naturissimo

Ár:   5839 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. április 29.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók

A szeboreás és kevert bőr ápolására, hidratálására és a harmonikusabb bőrállapotának elősegítésére ajánljuk. Az édesgyökér-, íriszgyökér- és homoktövis bogyó kivonatának hatóanyagai,  az E-vitamin és panthenol támogatja a bőrregenerációt. A kandilla és ligetszépe olajok táplálják a bőrt.

DoraArt

2021. június 20.

Eddig a Biola Vadvirágos hidratáló balzsamját használtam/rendeltem, de úgy gondoltam kipróbálom a Naturissimo kevert börére ajánlott hidratálót, mivel ezt nagyobb kiszerelésben ajánlják (Biolás krémek 30ml, ez pedig 50ml kinyomós tubusban kapható). Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a Biolát is nagyon szerettem, és nem érzek semmiféle minösegbeli különbséget az és a Naturissimos balzsam között... Az illatát is kellemesnek találom, amolyan krémes-virágos. A böröm pihe puha a használata után, a száraz részek kellöen hidratáltak. A homlokom, ami mindig erösen zsirosodik, sajnos továbbra is csillog... De ezért nem vonok le csillagot, mert még nem találkoztam olyan krémmel, ami ezt nálam orvosolná. Szerinten tartósan átváltok erre a hidratálóra, mert a nagyobb tubus tovább kitart, minöségben ugyanazt tudja, és a nagyobb kiszerelés miatt igazából árban is kedvezöbb mint a Biola.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol