Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

szandi08

2018. november 16.

Imádom az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Imádom az illatát!

creamforcream

2018. május 3.

Sokoldalú termék, párologtatásra, krémek /arcpermet készítéséhez pár csepp is elég. Masszázsolajba keverve a fáradt izmokon is segít és hozzá kellemes illatot ad. Érdemes kipróbálni a csomagolásban leírt recepteket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

devababa

2016. december 2.

Arclemosot keszitettem vele, majfoltokra. Napi ketszer torlom at vele az arcomat es szemlatomast halvanyodtak a foltok. Teli hasznalatra nagyon jo, amugy ha sok a napsutes nem jo mert fenyerzekennye teszi a bort. Arban ezt jobbnak talatam mint a tobbit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

Lina14

2016. július 29.

párologtatni szoktam ezt is, nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

párologtatni szoktam ezt is, nagyon kellemes :)

Beus79

2015. január 23.

Párologtatóba vettem téliidőszakra mert fertőtlenítő hatása van. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

jubileum

2014. március 20.

Kellemes citromillata van (természetesen) samponba öntve fogom kipróbálni zsíros hajra, majd arról írok updateet, egyenlőre csak az illata finom, az üveget korrekten megtöltötték, a csomagolás szokásosan szép, és jó hogy vannak benne receptek minden illóolajhoz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Illatanyagok: Limonene, Citral, Linalool