Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

100% tiszta, természetes illóolaj.

TheUltimatePizzacat

2016. december 12.

Nagyon-nagyon szeretem alkalomadtán a fürdővizembe is szoktam belőle csepegtetni és mennyei az illata. :) Már a 4. üvegcsével használom és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

m_maya

2016. július 29.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Kevés kell belőle így sokáig elég. Nyáron keverni szoktam: édesnarancs- citrus- eukaliptusz és úgy párologtatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Lina14

2016. július 29.

párologtatni szoktam, sok vízzel hígítom, mert elég koncentrált, úgy nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Beus79

2015. január 23.

Karácsony környékén vettem Párologtatóba nagyon finom illata van :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Karácsony környékén vettem Párologtatóba nagyon finom illata van :-)

tara95

2015. január 1.

Issteni. Vazelint kenek a csuklómra és a nyakamra, majd egy cseppet eloszlatok a bekent felületeken. Édes, narancsos, kicsit fanyar. Mmmm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 1.

jubileum

2014. február 5.

Szenzációs az illata, egy kevés szeszbe raktam pár cseppet belőle, és testpermetként használom (persze erős napra nem lehet vele menni, de azért jó)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Babooca

2013. május 4.

Édesanyám kedvenc illata a narancs, ezért nem hagyhatta az üzletben ezt az illóolajat. Ruha és szoba illatosításra használjuk főként, nagyon frissítő amikor reggel narancs illatú ruhát öltünk magunkra. Jobb kedvre is derít. Én fahéjolajjal keverem, mert a fahéj a kedvencem, így nem is parfümözöm magam, mert a fahéj dominál így is kellőképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

timity

2013. március 2.

Imádom! :) Mindig is tetszettek a citrus illatok, így ezt mindenképpen be kellett szereznem. Egy ylang-ylang illathoz képest gyorsabban elillan, de kárpótol, hogy nagyon finom, kellemes, üde tavaszi-nyári aromája van. Sajnos a narancs is fényérzékenyítő, így krémbe, amit reggel kensz magadra, nem ajánlatos cseppenteni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.