Naturland

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

100% természetes illóolaj párologtatásra, lábfürdőhöz.

Katie

2020. november 17.

Párologtatni szoktam, vagy zsebkendőre/vattára csöpögtetve betenni a szekrénybe szagtalanítóként. Illetve használtam már házi készítésű fogkrémbe is, de csak nagyon keveset szabad ilyesmibe tenni, mert eléggé tömény. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Audry1

2019. szeptember 7.

Olyan illóolajat szerettem volna keresni, ami nem tartalmaz alkoholt, megfizethető áron van, mégsem árt a szervezetnek, ha belélegzi az ember. Én narancsos illóolajjal és szegfűszegessel szoktam keverni és imádom! Kozmetikumokba viszont nem ajánlanám, mert magának a fahéjnak amúgy is bőrirritáló hatása van, így hiába mondják, hogy jó a narancsbőr ellen, égő érzés keletkezik a bőrön tőle és mellé kipirosodik az adott terület.
Diffúzorba és párologtatásra viszont tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Diffúzorba és párologtatásra viszont tökéletes! :)

Illatanyagok: Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Cinnamal, Coumarin, Eugenol

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.