Naturland

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Reumatikus jellegű ízületi gyulladások, izom- és végtagfájdalmak, izomláz és zúzódás, zárt baleseti sérülések (rándulás, ficam) kezelésére önmagában vagy a gyógyszeres kezelés, illetve a fizioterápia kiegészítőjeként.

A krém hatásáért felelős összetevők fontosabb jellemzői:
- rozmaringolaj gyulladásgátló, izomgörcsoldó hatással rendelkezik
- kámfor helyi vérbőséget idéz elő, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású
- levomentol a kámforral együtt alkalmazva erősebb hűsítő érzetet kelt a bőrön és enyhe helyi érzéstelenítő hatása van
- a chilipaprika kapszaicin tartalma helyi vérbőséget okoz a bőrszövetben és az alatta lévő izmokban.

puderecset

2017. március 29.

Meghúztam a hátam, ami nagyon fájt, ki sem tudtam egyenesedni rendesen. Szóval erre vettem barátnőm ajánlására és az itt leírtak alapján. Szuperjó, nappal és éjszaka is kenem, az izomfeszülést gyönyörűen elmúlt, már nem görnyedek úgy. (Tegnap vettem, szóval hamar hat) Ára nekem kicsit sok, így hogy még 100 g sincs, illetve a harmadik helyen tudtam csak megvenni, mert nem volt kapható a forte változat. DE megérte! Bátran ajánlom húzódásra, izomfeszülésre. Én kesztyűt húztam, úgy krémeztem, mert többen is írtátok, hogy nehéz lemosni. És igen, engem is éget, de fura mert reggel kentem, és most több órával rá kezdett izzani a hátam! De jól esik! Ajánlom!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

bjnczk

2016. október 2.

Volt egy alkalom, amikor a váll izmom napokog fájt, mozgatni sem tudtam a karom rendesen. Itthon volt pont ez krém, és bele masszíroztam este elalvás előtt a karomba. Más napra láss csodát, elmúlt a fájdalom. Hasonlóan használtam a csuklyámra, lapockámra.
Az én tapasztalatom szerint leghatékonyabb alvás előtt ez a krém, mert éjszaka regenerálódik a testünk, így a krém jobban kifejti hatását. Napközben nem tartom túl jó ötletnek, mert ha megfeledkeztünk a használatáról és a már bekent felülethez érintkezünk kézzel, majd a szemünkhöz-szánkhoz dörzsöljük..mit ne mondjak nem a legkellemesebb élményben lesz részünk. Kapszacin érzékenyek pedig nem tudják használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

ballabea93

2015. szeptember 9.

Reggel,amikor felkentem, semmi csípős érzetet nem hagyott a lábamon,viszont este,mikor újra bekentem és meleg zuhanyt vettem, úgy éreztem már zuhanyzás közben is, mintha tűkkel szúrkálnák a lábamat..talán a meleg víz lobbantotta lángra az égés érzetet,úgy égett a bőrőm, mint amikor az ember nyelve ég a chili paprika után...nekem a hideg vizes hűtés segített rajta..szóval nagyon óvatosan kell bánni vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

bednem

2015. május 10.

Alap (gyógy) krém a háztartásban. Csíp, és csak dörzsölésre szívódik be, viszont a kézhez ragad, meleg vízzel találkozva még másnap is érzem a zuhany alatt... Viszont derékfájásra, ha komolyabb húzódás vagy sérv van életmentő. Derékövvel, ezzel szoktam futni biztos, ami biztos alapon. Előbb hat, mint a gyógyszer és mindent tud fájdalomcsillapítás terén. 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

samtelen

2013. szeptember 7.

Izomlázra kentem fel. Az első negyed órában bekapcsol a kámfor és a rozmaring. Kellemesen hűsít, remek. Majd lefeküdtem aludni. Már épp az álom jött volna rám, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha lángolna a combom és a hátsóm. Ekkorra kapcsolt be ugyanis a kapszaicin, ami ugyebár a paprika csípősségéért felel. De a kapszaicint többek között használják tömegoszlatásra is. Érthető okokból, mert éget ez, mint a Lucifer lángszórója.
És másnap is.
Nem, a zuhany nem segít, mert a kapszaicin vízben _nem_oldódik_. Babaolaj talán segítene, de a zuhanyozás csak rátesz egy lapáttal, nem szabadulsz meg tőle olyan könnyen.
Csalfa férfi micsodájára is lehetne kenni álmában, büntetésből.
Az izomláz ellen amúgy hat és a vérbőséget fokozó hatása miatt a narancsbőr ellen is játszhat, ahogy a paprikaolajat is használják arra a célra.

Szóval csak óvatosan. De hatni hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

És másnap is.
Csalfa férfi micsodájára is lehetne kenni álmában, büntetésből.

Szóval csak óvatosan. De hatni hat.