Naturland

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, hatása orvosilag igazolt.

A krém hatásáért felelős összetevők fontosabb jellemzői:

• A rozmaringolaj gyulladásgátló, izomgörcsoldó hatással rendelkezik.
  • A kámfor helyi vérbőséget idéz elő, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású.
  • A mentol a kámforral együtt alkalmazva erősebb hűsítő érzetet kelt a bőrön, és enyhe helyi érzéstelenítő hatása van.

Reumatikus jellegű izületi gyulladások, izom- és végtagfájdalmak kezelésére.

Összetevők: Rosmarini Aetheroleum,  Camphora Racemica,  Levomenthol,  Tisztított Víz,  Fehér Vazelin,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  Poliszorbát 60,  Folyékony Paraffin,  Alumínium-Acetát-Tartarát-Oldat,  Etanol (96%),  Metil-Parahidroxibenzoát

kriszta49

2019. július 7.

Könyökömre szoktam használni, mikor épp úgy tartja kedve, hogy fáj. Illetve hasznos krém még különböző ütődések esetén is.
Kb 30-60 percig hűsít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Kb 30-60 percig hűsít is.

lucisunderground

2019. július 4.

Izomlázra tényleg nagyon jó,hűsítő krém!Érezni lehet hogy dolgozik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Izomlázra tényleg nagyon jó,hűsítő krém!Érezni lehet hogy dolgozik

Collien

2018. augusztus 8.

Legjobb termék izomfájdalmakra, sokat sportolok, így sokszor vannak görcseim, vagy izomlázam. Ilyenkor ezt a krémet használom. Én kifejezetten szeretem a gyógynövény illatot, szóval nekem ez nem okoz gondot. 2 hete elfeküdtem a nyakam, nem tudtam forgatni, ezzel kenegette a párom, 2 nap után szinte megszűnt. Szerintem nagyon jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hellcall666

2018. július 16.

Nagyon jó kis termék, pláne ha valaki hajlamos a derékfájásra többek közt, vagy a klíma okozta "remek mellékhatásokra".
Kb mikor annyira vagy egyenes mint Quasimodo és rád szólnak, hogy egyenesedj ki végre mert vége az alagútnak...na akkor ezt kell bevetni és soha többet derékszög.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Nekem bevált.

Csopivezi

2018. április 14.

Térdfájásra használtam, hamar elmúlik tőle a feszítő, fájó érzés. Viszont utána se futni, se fürödni nem lehet rendesen, legalábbis én úgy jártam, hogy a melegtől olyan szinten elkezdett égni a bőröm, mintha meggyújtották volna! Kb. fél órába telt csillapítani, a bőröm vörösen égett, forró volt, semmilyen hideg dolog nem hűtötte le. Édesapám hasonlóan járt, csuklóját kente, utána mosogatni nem tudott miatta. Valóban csodát művel, csak figyelni kell rá, hogy utána már semmi olyat ne tegyen az ember, amitől felmelegszik a bőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Balitens

2017. július 16.

Kötelező darab minden háztartásban. Én állómunkát végzek, így heti 3-4szer használom. Láb, hát, kar, boka fájdalmakra ez a legjobb! Én sok mindent kipróbáltam már, de ez hozott mindig helyre minden fájós panaszt! Csillagos ötös és nem csak a hatása, hanem az ára miatt is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

mLK235

2017. június 14.

Amikor nagyon bedagad a bokám vagy a térdem ráadásul kék zöld a lábam a sok szétpattant pici visszértől akkor jól esik használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

vikusz57

2016. október 28.

Nagyon jó kis krém ,csillapítja időjárás változáskor jelentkező izületi fájdalmakat,mindíg kéznél van .Szerintem minden háztartásban jól jön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

rizspufi

2015. július 11.

Anyukám masszőr, és nagyon sokat használja ezt a krémet. Hatásos, nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!