Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Összetétel: 3,5 g körömvirág és kamillavirág kivonat, 1,4 g erdei fenyő olaj, 1,4 g ánizsolaj, 1,05 g eukaliptuszolaj, 1,05 g kakukkfűolaj, 1,05 g niauli olaj, 0,7 g indiai „citromfűolaj”,, 70 g vazelin típusú kenőcsben.

eo

2013. január 19.

Nekem sajnos minimális enyhülést hozott csak, bár lehet, hogy azért, mert akkor használtam, amikor már nagyon benne voltam a megfázásban és nagyjából fuldokoltam a köhögéstől. Ezzel együtt frissítő, kellemes érzést nyújtott, és elismerem a természet gyógyszertárát. Kötelező darab az ágyam mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

stella06

2013. január 19.

Ez bizony jó. Néhány éve használtam, mikor az "alig" stresszes sulim mellett sikerült pár makacs, orrfolyós-köhögős megfázást összeszednem. Nem mindig hatott, de amikor igen, akkor nagyon. Különösen a köhögési ingert enyhítette jól. Szerintem erősebb megfázás esetén érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.