Naturland

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

rozuska

2020. február 24.

Natúr életem egyik legkedvesebb szere. Ecetes öblítés mellé teszem a gépbe, és annyira finom illatot kölcsönöz a ruháknak. Nem mellesleg testillatosításra is használom néha, és jó érzés, hogy időről időre megcsap valamiféle tisztaságillat. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

Kremcica

2020. január 8.

Imádom az illatát. Első szaglásra eléggé hasonlított a teafaolaj illatára, de csak az üvegben full töménységben. Hígítva elképesztően jó. Eleinte csak illatosításra használtam, párologtatásra és a szódabikarbónás takarítókeverékemhez. Újabban minden hajmosáskor pár cseppet adok a samponomhoz és maximálisan bevált. Előzmény: a kiszáradt fejbőröm miatt száraz korpa jelent meg a fejbőrömön, grátisz hogy régóta küzdök zsíros korpával. Kínomban kipróbáltam hogy hátha segít. És igen, jelentősen javult a fejbőröm állapota, nem látok, érzek korpát és nem is viszket. Csodaszer, komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

vszilvi94

2019. október 20.

Szúnyogcsípésre használjuk, másnapra szinte teljesen elmulasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Szúnyogcsípésre használjuk, másnapra szinte teljesen elmulasztja.

siss

2019. január 16.

Már nem emlékszem mire vettem,nemrég találtam meg,lejárt a szavideje is. De nehogymár kidobjam! Ugyanolyan illata van mint eredetileg,semmi baja nincs. Samponba csepegtetek párat és rajtahagyom a habot a fejemen egy ideig,hasson csak. Erősíti a hajgyökereket,jó hajhullásra,frissíti a fejbőrt stb. Most önmagában használom,de kevertem már rozmaring illó mellé is,szintén samponba. Amióta a gyömbéres fejbőrfújkodás mellé használom ezeket az illókat mosáskor,azóta elkerül a tavaszi-őszi hajváltás. Csak annyi jön ki amennyi fésülködésnél eltávozik,ezen kívül nem hajas a ruhám. Hurrá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Debko

2018. június 25.

Imádom a levendulát, kellemes illat. Megnyugtat párologtatáskor. Arcomra használom pakolásként illetvevsamlonba szoktam bekeverni egy pár cseppet. Mosáskor öblítőbe csöppentek belőle 15 cseppet, és nagyon kellemes illata lesz utána a ruháknak és az egész háznak :) megéri beszerezni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

zsofc

2018. február 4.

Bőrre, párologtatóba, fürdővízbe, mindenhova használom. Ha lehetne, kb literes kiszerelésben venném meg, hogy életem végéig elég legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Gaddemon

2016. augusztus 23.

Nekem nagyon bevált. Általában párologtatóba teszek pár cseppet jó sok vízhez adva, kellemes, valódi levendulát idéző illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Lina14

2016. július 29.

van egy elefánis párologtatóm, abba szoktam különböző illatokat párologtatni, nagyon tömények, jól kell hígítani vízzel(én 1/4 olaj 3/4 víz arányban szoktam), és akkor nagyon finom illat lesz a szobában. csináltam magamnak egy kézkrémet kis tégelyben, utazáshoz, abba is raktam, és isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

bogca93

2016. július 28.

Én csak belélegzésre szoktam használni, mikor feszült vagyok, vagy nagyon felidegesítenek. Bal kézfejre egy-két csepp - a bal kezünk a befogadó, de ezt spirituális maszlag :) -, jobb kézzel elkenni a kettőn és utána belélegezni. Erre nagyon hatásos, megnyugtatja az idegeket és még természetes is. Párologtatóba is szoktam egy feszültebb nap után tenni pár cseppet lefekvés előtt. Sokkal jobban alszunk ilyenkor. Arcomra és fejfájásra még nem használtam, de köszönöm Petrának a tippeket :). Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

PETRA820718

2016. május 17.

Ez egy csodaszer:
Nyugtat, szép lesz tőle a bőr, és puha, segíti az alvást, az illata isteni, a fürdés vele relaxáló hatású, sőt még fejfájásra is bevált /1-2 csepp a halánték körül bemaszírozva/
Ár-érték arány tökéletes, egyszerre kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Ez egy csodaszer:
Ár-érték arány tökéletes, egyszerre kevés kell belőle.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Limonene

További info az összetevőről a KM-blogon >>