Naturland

Ár:   940 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Fog- és szájápolók

Enyhe fertőzések következtében fellépő felső légúti megbetegedések megelőzésére, illetve enyhítésére, húgyúti és gyomor-bélrendszerben fellépő gyulladások kiegészítő kezelésére, valamint a szervezet védekezőképességének erősítésére alkalmazható.
Fogászatban jó hatású helyi kezelésre fogínygyulladás és szájnyálkahártya-gyulladás esetén.

Összetétel:
Hatóanyag: 1 g oldatban: 70 mg propoliszkivonat (Propolisz E50)
Segédanyag: propilénglikol, 96%-os etanol

eilthyr

2019. május 9.

afta, szétrágcsált száj - ezekre szoktam cseppenteni/ecsetelni a gyorsabb gyógyulásért. működik, szeretem. rendben van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

zayrra

2019. április 6.

Aftára használom, felére redukálja a gyógyulási idejét, így nálam nyert ügye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Makk Zsuzsó

2018. december 24.

Tényleg nagyon jótékony hatású szer. Aftára ecsetelőnek (nekem egy éjszaka alatt elmulasztotta), torokfájásra gargarizáló oldathoz is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Macsek23

2018. június 10.

A legjobb immunerősítő. Torokfájásra, megelőzésre is jó. Ezenfelül kisebb vágott, horzsolt sebek fertőtlenítésére is kiváló. Gyorsabban is gyógyulnak. Körömágy gyulladásra is jó. Szúnyogcsipés fájdalom enyhítésére is. Szóval mindig van itthon. Télen viszem magammal munkába is. ☺
Egy negatívum: szép sárgára színezi a bőrt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Egy negatívum: szép sárgára színezi a bőrt...

menaon

2018. május 31.

Meghűlésre tökéletes, szinte azonnal hatott, nem voltam levert fáradt és nyűgös a munkahelyen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Anett0707

2016. április 19.

Nagyon jó fajta! Elsősorban a herpesz miatt használom. Nem meginni kell hanem KENNI !!1 napon keresztül hűségesen kenegetem egy fültisztítóra csepegtetve és csodálatosan leszárítja 1 nap alatt! Köhögésre és torok fájásra is hatásos.

Update:
Na akkor egy jó tanács a kis drágával kapcsolatba.
Aki elsőnek használja külsőleg nagyon figyeljen oda! Ha nem figyelsz és allergiás van rá, úgy jársz mint én.... 1 hét kórház és ez csak a 3dik használat után derült nálam ki.
Nagyon nagyon csak nagyon allergén....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Update:
Na akkor egy jó tanács a kis drágával kapcsolatba.
Nagyon nagyon csak nagyon allergén....

dobolank

2015. július 2.

A legvacakabb, legkisebb hatóanyag-tartalmú termék a piacon. Pl a Propur csepp sokkal jobb, de lehet kapni propoliszt és feloldja az ember alkoholban - én az ajándékba kapott gelj likőröket szoktam erre használni - és kész, annnyit teszel bele, amennyit az alkohol felold.
A hatékonyságát a herpesz megakadályozásának hatékonyságán mérem - ha érzem, hogy elkezd majd kijönni, elkezdem szedni a propoliszt, így futottam bele ebbe a termékbe is, de megiszod egyre dühösebben, 10cseppenként az egész üveget és ott pattogsz teljesen kifejlett herpesszel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

linkee

2015. január 11.

Nem régen szereztem be, többen ajánlották. Nos, csupa jót mondhatok róla: először is használtam már herpeszre, bölcsesség fog növekedése miatti ínygyulladásra, torokfájásra és most legutóbb a körömágybőröm gyulladt be, gondoltam nem árthat és pár cseppet tettem rá- és láss csodát itt is segített. Amit a kezelendő területre ér, máris érezni a hatását, vagyis azt hogy már nem fáj annyira, egy éjszaka alatt leszámolt a herpeszemmel, illetve az ínygyulladásommal is. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.