Naturland

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PaperMama, az összetevőket feltöltötte: Sziszi5, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

A készítmény hatóanyaga: 4,0 g bórsav 200 g készítményben.

Egyéb összetevők: 10%-os benzalkónium-klorid, tisztított víz.

Sepi

2019. október 31.

Látom, sokan sokféleképpen használják. :)
Nekünk is az állatorvos javasolta, hogy a Cicám szemét ezzel törölgessem, ne kamillával, mert az kiszáríthatja. Azóta már a fülére is ezt használom, ha picit sebes neki és rendbe hozza pár nap alatt, szuperül fertőtlenít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Látom, sokan sokféleképpen használják. :)

krisztis

2018. február 26.

Szememre használom és mindig segít ha fáradtnak vagy száraznak érzem, vagy csak áttörlöm vele, vagy borogatásként használom, nyugtató hatású, akár kisírt szemekre is :( :) A gyógyszertárban azt mondták szárítja a bőrt, én még nem tapasztaltam de egyelőre csak a szememre alkalmaztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

szlili

2017. augusztus 26.

Két havanese kutyusom van, az egyikőjük fehér színű. A könny megfestené a kis szeme alatt, plusz nagyon érzékeny a bőre és itt be is pálna a nedvességtől. Több éve használjuk ezt két-három naponta és gyönyörű fehér a szőre. Szuperül beválik, feleslegesek a mindenféle szemmosó oldatok. A fülét is áttörlöm vele néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

eniko04

2017. július 6.

Ennek mindig kell itthon lennie! A kozmetikusomtól hallottam róla, szempillafestés után mindig ezzel borogatta a vörös szemem. Használtam már mindenféle bőrsérülésre vagy irritációra, még a szúnyogcsípésen is segít. Ja és a legjobb, hogy gyerekeken és férfiakon is használható, mert ez egy olyan fertőtlenítő, ami nem csíp, így nincs hiszti! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

p.cseresznye

2016. június 26.

Szempilla festéshez szoktam lemosásra, fixálásra használni, mert a festék eléggé csíp ha szembe kerül. Ez teljesen megszünteti a csípő érzést, úgyhogy már alapból lemosáskor szoktam a szempillámra kenni megelőzendő a csípést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Pöti

2014. október 4.

Szintén a kozmetikában használom, irritált bőr nyugtatására, szemöldök-szempilla festés fixálására. Szuper termék, alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

toth.anett.mica

2013. december 4.

Kozmetikusnak tanulok és mi szempillafestés után (nem spirál:-) szoktunk tenni vízbe egy löttyintésnyi bórsavat, amivel lemossuk a vendég szeméről a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

PaperMama

2013. május 20.

Az állatorvos javasolta, hogy vattára öntve Vacak kutyám szemét mosogassam ezzel, hogy ne könnyezzen annyira. Használgatjuk egy ideje, kenegetem minden nap, mintha tényleg kevésbé könnyezne tőle a kis szeme, de azért még egyelőre nem merem egyértelműen ennek a számlájára írni. Másra nem tudom mire lehetne használni. Ki miben hasznosítja?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Felületaktív anyag és tartósítószer.