Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

vrita1998

2020. február 11.

Nagyon hatàsos! Sokkal kevesebb izzadás. Általában nyáron használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagyon hatàsos! Sokkal kevesebb izzadás. Általában nyáron használom.

NyBetti

2019. november 22.

Heti 1x használom, és egyáltalán nem izzadok. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Heti 1x használom, és egyáltalán nem izzadok. Csodaszer!

Orsi98

2019. november 22.

Nagyjából 3 évig küzdöttem a túlzott mértékű izzadás ellen. Akármit használtam lehetett az olcsóbb vagy drágább termék, semmi nem használt. Megkeserítette a mindennapjaimat, hogy szinte csak feketében járhatok amin nem látszik meg az izzadság. Nagy elkeseredésemre szétnéztem a neten, hogy hátha van amit még nem próbáltam és akkor bukkantam rá erre. Gondoltam, hogy már egy termékkel több vagy kevesebb nem számít, nem fűztem hozzá nagy reményeket. 😀 És csodák csodájára hatott! El se akartam hinni. Legelőször 2-3 egymást követő este fürdés után használtam. Azóta havonta 1x ha szoktam használni annyira jó. Engem nem csíp mint ahogy azt sokan előttem leírták, nekem elkezd tőle viszketni a hónaljam ezért szoktam közvetlen lefekvés előtt használni, de amúgy kilehet bírni. Izzadok most is, (normális mértékben ha lehet ilyet mondani 😄)de nem úgy mint régen és hozzáteszem egyáltalán nem látszik meg! Azóta szürke ruhát/felsőt, igazából bármit simán hordok ami ezelőtt elképzelhetetlen volt számomra. Nálam abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

elesbrenda

2019. november 1.

Nagyon izzadós típus vagyok,és sokáig szenvedtem vele aztán rátaláltam erre a csodára. Felkenés után 5-10percig csípi egy minimálisan a bőrt,de aztán elmúlik,és 4-5 napig tudom élvezni az izzadásmentességet minden helyzetben,km-es futások alatt/után is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

merdzso4

2019. október 22.

Örültem, hogy végre talán ez lesz az ami majd segít nekem. Szörnyű!!!
Az első használat utáni napon, egyáltalán nem izzadtam, teljesen boldoggá tett.. de utána.... Ahol be kentem magam, irtózatosan égett, viszketett. Apró rengeteg vízhólyaggal(?) lett tele a bőröm, ahogy vakartam, durrogtak kifelé. Jó pár napig szenvedtem velük mire elmúltak. (Arra tudok csak gondolni, hogy mivel brutálisan izzadós vagyok, a bőr felszínén ez a szer megfékezte az izzadást, de az ki akart jönni de nem tudott, így hólyag formájában tudott kimenekülni.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Örültem, hogy végre talán ez lesz az ami majd segít nekem. Szörnyű!!!

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Számomra életmentő ez a készítmény. Stressz izzadó vagyok. Már jó pár éve használom. Előtte az életem egy katasztrófa volt. Semmi sem csillapította az izzadásomat, és ez kevéssé mutat szépen egy nőn. Az utasításokat betartva kell használni és akkor nem csíp nem mar, nem okoz fennakadásokat/károkat a szervezetben. Rendszeresen futok és nálam annyira elzárta a verejtékmirigyeket hónaljon hogy teljesen száraz vagyok 10 km után is, csupán "mindenhol máshol" ömlik rólam a víz. Mondhatják az egészség guruk hogy ez marhára nem tesz jót hosszú távon, de botoxra nincs pénzem hónaljba. Így ez megoldást nyújt addig míg nincs elfogadhatóbb alternatíva. Ps.: minden sorstárssal együttérzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

bakondipatricia

2019. augusztus 9.

A kóros tenyér-és talpizzadásomra ajánlotta az orvos, de néha hónaljban is használom, bár azon a területen nem vagyok nagyon izzadós. Hónaljban nagyon bevált, már az első bekenés után másnap (mivel este kenem be) teljesen száraz marad a hónaljam, nemhogy még ha napokon át kenem be!
A tenyeremen és a talpamon az izzadást viszont nem szünteti meg, csak... max enyhíti. De nekem ez is elég.
Bár örültem volna ha úgy megszüntetné, mint a hónaljban. :)
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Bár örültem volna ha úgy megszüntetné, mint a hónaljban. :)
Ajánlom!

Olga1895

2019. július 17.

Félek tőle, hogy eléggé káros, ezért nagyon ritkán használom, de ha tényleg azt akarom, hogy száraz maradjon valamelyik testrészem, csak ezzel kenem, mert a hatása 100% -os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. június 26.

Nagy kanal aluminiumso egy kis alkoholban. Meg jo, hogy mukodik. Nekem aztan nincs bajom az aluminiummal, sot, szerintem a mentes deok semmit nem ernek. Ez viszont olyan priman elbanik a bluzaimmal, hogy orom nezni. Ezert aztan nem is hasznalom, mert sajnalom a ruhaimat. A boromet is kinyirja. Labra viszont bevalik, ha mezitlab veszek fel cipot, akkor csak ezt kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 26.

Narancsos

2019. június 11.

Nagyszerű készítmény a szagok ellen, sajnos nagyon izzadós vagyok alapjáraton. Heti 1x használom, így nagyon sokáig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol