Naturland

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2022. április 11.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

missorsi

2022. február 14.

Nagyon sajnálom hogy nem próbáltam ki hamarabb. Rengeteg dezodort kipróbáltam már, de egyik sem segített az izzadásomon, ráadásul egy idő után valahogy mind kellemetlen illatú lett rajtam. Az itteni vélemények alapján beszereztem a patikában, az itteni ára nem aktuális, 1700 volt, de minden pénzt megér! Este fürdés után használom, heti 1-2 alkalommal bőven elég. Száraz vattával viszem fel, hagyom megszáradni, nekem semmi viszkető/csípő érzés nincs. Másnap 100% magabiztosság :) totál szárazság a legizzasztóbb helyzetekbem is! Nyilván alumínium tartalmú tehát nem túl jó dolog, de akinek megkeseríti az életét az állandó izzadás, azt nem érdekli, és ez legalább használ, nem úgy mint a dezodorok amiknek nagy része szintén tartalmazza, csak semmit sem érnek.. ráadásul ezt ritkábban kell használni. Én imádom, teljesen ismeretlen érzés, boldogság :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

truska

2022. február 7.

Csodaszer, remek áron. Sokáig küzdöttem a túlzott izzadással. Kb az összes márjkájú dezodort kipróbáltam ( Nivea, Rexona, Dove stb) illetve ezeknek az erősebb változatait is pl. Maximum protection. Ideig óráig javítottak a helyzeten, de foltot hagytak a ruhákon, amit idővel már nem tudtam kiszedni a ruhákból, illetve a hatásuk is csökkent. Mióta ezt megtaláltam egy stresszfaktorral kevesebb :D ( kb 4 éve) Nem hagy foltot, még kánikulában sem dől rólam a víz. Mellette minden nap használok dezodort is, de abból kb majdnem mindegy milyet. Egyetlen hátránya, hogy tényleg csíp és szárít. Heti 1-2 alkalomnál többször nem tudnám használni, annyira irritálná a bőrőm. Frissen borotvált hónaljon ki ne próbája bárki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

GIN

2021. december 20.

Szuper hogy 1 használat után 2-3 napig nincs szükség dezodorra, száraz marad a hónaljam, és végre semmi szag!
Viszont annyira idegesítő az a viszketés a felkenés után, hogy azért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

ansc

2021. szeptember 15.

Az egyetlen ami teljes biztonsággal működik! Tini koromban nagyon sokat használtam az erős izzadásom miatt, azóta már csak alkalmanként szorulok rá. Mindent kipróbáltam, majd végső megoldásként jött ez. És milyen jól tettem. Az izzadást a kezelt területen 100%-ban megszünteti. Én hónaljon használom, ami alapból egy érzékeny terület, de ez a szer még érzékenyebbé tette. Úgy egyébként közvetlenül borotválás után nem ajánlanám a használatát mert akkor fokozottan fogja irritálni/csípni a bőrfelületet. Este, fürdés után szoktam használni. Első nap is már jelentősen csökken az izzadás de ekkor még nem múlik el teljesen, ilyenkor még másnap is bekenem egyszer. Sokszor szükséges még harmadnap is használnom. Fú na az aztán fájdalmas... DE! Ezután kb 3-4 napig teljesen le van a gond róla, mert addig teljesen megszűnik az izzadás. Nekem annyira durva volt az izzadás, hogy megérte az a kis fájdalom.
Azóta inkább átszoktam arra, hogy glikolsavval hámlasztom a hónaljamat majd utána használok egy hagyományos izzadásgátló stiftet. Általában ez is tökéletesen működik és kevésbé kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

vlvtnrbbt

2021. augusztus 27.

Nem tudom, hogy eddig miért nem próbáltam soha, pedig régebben is olvastam róla. Iszonyú izzadós vagyok, a hónaljam szó szerint tocsog nyáron, vagy igazából bármikor ha kicsit melegem van, és semmi nem használ ellene. Egy hete vettem meg, eddig kétszer használtam és totálisan száraz a hónaljam. Teljesen ismeretlen ez az érzés. :-) Annyi negatívuma van, hogy használat után viszketek tőle, ami másnap reggelre múlik csak el.

Egyelőre 5 csillag, remélem, nem szokik hozzá a bőröm idővel, mert más dezodorral jártam már úgy, meg azt is hogy nem túl káros ez a rengeteg alumínium-klorid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

CicA3s

2021. július 13.

Sok évvel ezelőtt találtam rá ajánlás alapján. Abszolút főnyeremény! Nekem elég volt 2-3 naponta bekenni SZÁRAZ vattával a hónaljamat. Kamasz, nagyfiam is elégedetten használja. Többször újra vettük már, fogjuk is. Olcsó és szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

bogyocska

2021. június 25.

Nagy túró! Használhatom literszámra, mikor kiderült, hogy pajzsmirigy problémám, és egyéb más hormonális gondjaim vannak, azért ömlik rólam a víz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

marcsuli82

2021. június 22.

Ez egy csodaszer! Nyáron párszor előkapom, mert elég 1-2 alkalom és szuper száraz hónalj az eredmény. Hozzáteszem: vizes ne legyen a hónalj, mert akkor baromira csíp. Akik nagyon izzadósak kipróbálhatják, mert sajnos a sima dezodorok nem hatnak a nagyobb fokú izzadásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

Andi07

2021. június 22.

Évekkel ezelőtt kezdtem el használni, mikor már nem bírtam,hogy nyáron ömlik rólam az izzadság. Mindenfelé izzadásgátlót kipróbáltam már korábban,de semmi nem segít ennyit,mint ez a termék. Már nyáron is fel tudok venni pólókat, nem csak atlétákat, mert ha ezt használom száraz marad a hónaljam. Esténként fürdés után kenem be, így reggelre már kifejti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

SGabriella

2021. május 24.

Hát beletellt pár hétbe,hogy kitapasztaljam.Az itt olvasottak szerint vizes vattakorongra csöpögtetve használtam de így szétszedte a bőrömet.Elhagytam a vatta nedvesítést és hetente 1 alkalommal használom,így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.