Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

adambfanni

2019. március 15.

Elfogyasztottam egy üveggel, stiftel együtt használtam, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hamar hozzászokott a szervezetem és már nem segített egy idő után. Alkalmakként használom most már, így talán jobb a teljesítménye

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Matryoshka

2019. március 7.

Általában izzadok, mint a ló, szóval amikor olvastam erről a véleményeket alig hittem a szememnek. Tegnap be is szereztem, és kipróbáltam, ma pedig egyáltalán nem izzadtam meg. Nem csípett, nem okozott viszketést. Eddig 5*

Matryoshka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Florence12

2019. február 20.

Életem egyik nagy problémáját oldotta meg. Nem csak "izzadsággátló" - izzadság-megszüntető. Ami hatalmas megkönnyebbülés. Ám rettenetesen csípi a hónaljamat, hihetetlenül viszket a bőröm tőle este, és rémesen kiszárítja. Úgyhogy nagyon-nagyon óvatosan használom, konkrétan pár cseppnyit, azt egy fél vattakorongra (felesleges lenne egy egészet kidobni), azzal áttörlöm és utána pár perc szenvedés:P Amikor láttam, hogy milyen pici üvegcse, azt hittem, pár hét alatt elfogy. Ehhez képes hónapok óta használom, és alig egyharmada hiányzik belőle.
Nem állítom, hogy egészséges így eltömíteni a pólusokat, de ha ez az egyetlen megoldás... ezt használom.

Florence12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

sziluetta

2019. január 25.

Én a talpamra kaptam, mert egyre jobban zavart, hogy izzad és mivel beizzad nap végére nagyon durván a cipőbe, ezért hát nem is valami kellemes szagú. A bőrgyógyász javasolta, azóta esténként áttörlöm vele a talpam fürdés után, és egyszerűen fantasztikus. :D Mondjuk szárít rendesen, ahogy olvasom itt a véleményeket, egy idő után vissza lehet fogni a használatát, szóval nekem is ez a célom, meg egy jó kis krém, hogy kevésbé legyen ilyen csontszáraz a bőröm.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Szepis

2019. január 16.

Egy időben csak alu mentes dezodorokat használtam, nem is igényelt mást a testem....aztán egy gyógyszeres kezelés miatt/hatására teljesen megváltoztam, mindennek az ellenkezője jelentkezett nálam, így a mentes dezodoroknak is menniük kellett. Olyan mértékű volt az izzadás hónalj, hát területeken, hogy felöltözés után 5 perccel már foltos voltam, így elkeseredésembe hozzá fordultam, hát azóta is barátok vagyunk és most már CSAK! 2-3 hetente találkozunk. Teljesen bevált semmi izzadságfolt semmi kellemetlen érzés, boldogság van és magasba emelt kezek:D Most, hogy mennyire káros....akit a kóros izzadás napi szinten háttérbe szorít, korlátozz és az Életét megnehezíti nem ezt fogja nézi, arról nem is beszélve, hogy anno egy jobb napomon (még a szer használata előtt) óránként mentem törölni magam majd dezodorozni. :/

Szepis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

kerteszke

2018. december 28.

Heti kétszer használom este, zuhanyzás után - sohasem borotválkozás után -, a többi napon más dezodort használok. Most képzeljétek el azt a boldogságot, amikor valaki évek óta nemcsak a pólót, hanem a pulcsit is átizzadja a nap végére, és soha nem veheti fel kétszer egymás után ugyanazt a kötött pulcsit, mert büdös, aztán ez hirtelen megváltozik. Már nem vagyok büdös! Egyáltalán nem! Hihetetlen!

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Jucuus

2018. november 21.

Borzasztóan izzadok mindenhol (hónaljam, tenyerem, talpam főleg), gondoltam kipróbálom, olyan sok embernek bejött ez a kis cucc. Hát sajnos nekem nem, pedig nagyon sokáig próbálkoztam vele, csak csípett, de izzadni ugyanúgy izzadtam, mint előtte :(

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Nagyon izzadós típus vagyok alapból, amit utálok. Rákerestem sokszor, hogy van-e ellene valami szer, ami tényleg hat, és nem ökörárú. Megtaláltam ezt. Másnap be is szereztem. Eleinte minden nap használtam. Volt amikor reggel és este is. Viszont kicsípte a hónaljam, ezért kicsit visszább vettem. Most megint használom naponta és imádom. Egyszerűen tökéletes.

petrovicsberta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

szanii

2018. november 1.

Évekkel ezelőtt próbáltam már, akkor sajnos túl szokszor használtam és kicsípte a hónaljam, viszketett, hámlott. Most újravettem (900Ft) és nagyon odafigyelve használom, csak lefekvés előtt vizes vattára rakom az oldatot, és úgy törlöm át vele a hónaljam. Másnapra, és napokra kizárt az izzadságfolt/erős izzadás. Hetente max. 2x használom.

Nálam ez igazi csodaszer.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Nálam ez igazi csodaszer.

DoraViktoria

2018. október 25.

Három éve ajánlotta egy barátnőm, mivel nagyon izzadós voltam. Akkor 21 voltam. Mindig volt folt a felsőimen. Kipróbáltam, estére bekentem vele a hónaljam, első 1-2 használatkor csípett, de nem adtam fel. Harmadjára már semmi gond nem volt, és az izzadás is teljesen eltűnt. Az első egy hétben mindennap használtam, viszont utána hamar elhagytam, és heti egyszer volt rá szükség. A mai napig a polcomon van, így 2 hetente kb. 1x használom, mikor érzem, hogy jön vissza az izzadás nagyobb mértékben. Amikor átkenem vele a hónaljam, a vatta sárgás lesz. Én úgy gondolom a bacikat és a koszt is lehozza. Imádom! Hatalmas segítség volt!

DoraViktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol