Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

CicA3s

2021. július 13.

Sok évvel ezelőtt találtam rá ajánlás alapján. Abszolút főnyeremény! Nekem elég volt 2-3 naponta bekenni SZÁRAZ vattával a hónaljamat. Kamasz, nagyfiam is elégedetten használja. Többször újra vettük már, fogjuk is. Olcsó és szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

bogyocska

2021. június 25.

Nagy túró! Használhatom literszámra, mikor kiderült, hogy pajzsmirigy problémám, és egyéb más hormonális gondjaim vannak, azért ömlik rólam a víz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

marcsuli82

2021. június 22.

Ez egy csodaszer! Nyáron párszor előkapom, mert elég 1-2 alkalom és szuper száraz hónalj az eredmény. Hozzáteszem: vizes ne legyen a hónalj, mert akkor baromira csíp. Akik nagyon izzadósak kipróbálhatják, mert sajnos a sima dezodorok nem hatnak a nagyobb fokú izzadásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

Andi07

2021. június 22.

Évekkel ezelőtt kezdtem el használni, mikor már nem bírtam,hogy nyáron ömlik rólam az izzadság. Mindenfelé izzadásgátlót kipróbáltam már korábban,de semmi nem segít ennyit,mint ez a termék. Már nyáron is fel tudok venni pólókat, nem csak atlétákat, mert ha ezt használom száraz marad a hónaljam. Esténként fürdés után kenem be, így reggelre már kifejti a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

SGabriella

2021. május 24.

Hát beletellt pár hétbe,hogy kitapasztaljam.Az itt olvasottak szerint vizes vattakorongra csöpögtetve használtam de így szétszedte a bőrömet.Elhagytam a vatta nedvesítést és hetente 1 alkalommal használom,így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

eszterb2

2021. május 17.

Túlzó izzadásra, és foltok megszüntetésére vásároltam meg, az itt olvasott pozitív vélemények miatt. Nem csalódtam! Patikában szereztem be, majd használni kezdtem. Már az első pár nap után érzékelhető volt a változás: csökkent az izzadás mértéke. Több hét elteltével pedig elégedetten mondhatom, hogy a túlzó izzadásom megszűnt, a foltok pedig eltűntek! Teljesen elégedett vagyok!
Egyetlen apró hátrányként azt tudom felhozni, hogy az én bőrömet kissé kiszárítja, de krémmel kezelvén, semmi probléma vele! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Flow

2021. május 7.

Uj csomagolasban vasaroltam kb. hete a drogeriaban, honaljtapaszt is vettem vele egyidoben, hogy kimeljem ujonnan vasarolt feher poloimat. A tapaszokra azota nem volt szukseg, a termek teljesen megszunteti az izzadast. Nekem meg szortelenites(borotvalas) mellett sem irritalja a boromet. Kicsit szarit, igy 2-3 naponta bekenem a honaljam teafaolajos kremmel, ami szinten szagtalanit, igy a vegeredmeny tokeletes.
Remelem, nem “szokik hozza” a borom, mert regebben egy hasonlo osszetetelu es nem mellesleg meregdraga termek egy ido utan mar nem tette a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

pviviana

2021. április 12.

Középiskolás koromban végleg megelégeltem, hogy folyton izzadok. Nagyon kellemetlen volt számomra, igazából nem is kellett hozzá stresszes helyzet, már foltos volt a ruhám. Az interneten kerestem megoldást, ami nem jár műtéttel és ezt a készítményt ajánlották. A gyógyszertárban keverték ki és párszáz ft-ba került. Az első két napban használtam este, és egyből használt. Golyós dezodort csak az illata miatt használok mellé, de egyébként teljesen megszüntette az izzadást és nem is vagyok büdös napközben. Stresszhelyzetben sem. Azóta már nem használom ilyen gyakran, elég havonta 1-2 alkalommal, amikor érzem, hogy kezd elmúlni a hatása. Sokáig elég, egy üvegcsével se tudtam elhasználni a lejárat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Adrii1

2021. április 6.

5-6 éve hasznàlom.Egy csodaszer.Előtte mindenféle izzadàsgátlót kipróbàltam ami csak létezik, de ezzel a termékkel egy csepp izzadàs sincs még a legizgulósabb pillanatokban sem. Ami fontos ha kezdő vagy a hasznàlatànàl,hogy a szőrtelenîtést előtte 1 nappal végezd el, mert különben kikészîti a börödet.Csak tiszta és száraz bőrre szabad felkenni,miután ez megtörtént hagyd beszivódni és utàna màr ne csinálj semmit amiben megizzadhatnál mert tapasztalataim alapjàn úgy semmit se ér.Ezért este érdemes felkenni utàna pedig lefeküdni aludni száraz hónaljal.Havonta 1*-2* használom, teljesen jól bîrja.Amikor úgy érzem megszokta a bőröm vàrok vele 1-2 hónapot.Szuper termék! Csak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

caniko14

2021. március 12.

Havonta 1-2szer szoktam használni, ugyanis azonnal előhozza az ekcémámat és rettenetes viszketek tőle, ezért kap 4 csillagot, viszont cserébe nincs pisztolytáska, sőt azóta deot is nagyon ritkán használok, mert egyáltalán semmi kellemetlen szagom nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol