Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Ár: 800 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

dorcsina

2020. július 28.

Na ez csodaszer! Évek óta szenvedek az izzadástól, főleg nyáron. Ez a kis üvegcse teljesen meggátolja az izzadást. Én szoktam mellé hintőport vagy spray dezodort használni -mert nincs jó illata ennek a löttynek- teljesen beválik. Arra fontos odafigyelni, hogy csak zuhanyzás után, tiszta bőrre kenjük, vattapamaccsal és semmiképp sem borotválkozás után. Az összetevői nyilván nem kímélő összetevők, de nekem ez az egy, ami 100%-ig beválik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Jujuci

2020. július 22.

Sajnos elég izzadós vagyok (stresszizzadó), ez okozott már kellemetlen szitukat. Kb. másfél éve találtam rá erre az oldatra, és onnantól kezdve ez egy villámcsapásra megváltozott. Tényleg nagyon hatásos, teljesen száraz maradok ha ezt használom. 2 apró negatívum, vagy nevezném inkább figyelmeztetésnek: Az egyik, hogy borotválás után SEMMIKÉPP ne használjátok, engem olyan mértékben kicsapott, mintha kb. sósavat öntöttem volna a hónaljamra. :D A másik, hogy úgy érzem nekem pár havonta kell tartanom egy-egy hetes szüneteket mert megszokja(?) a bőröm. Ezektől eltekintve bármelyik deo-t messze veri, csak az illatuk miatt használom őket pluszban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Blondyviki88

2020. július 21.

Ha nem próbálom el sem hiszem, hogy ilyen létezik. Hihetetlen hogy szinte alig hallani róla, én is csak itt a Krémmánián fedeztem fel. Az agyon dicsért ( és drága)deók meg sem közelítik ezt a terméket. Nem tudom hosszabb távon milyen hatása van neki,ezért én óvatosan hetente csak 1x használom bár így is 4-5 napig a nyári nagy melegekben is tök száraz a hónaljam. Maximális 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Fiszuli

2020. július 6.

Az itteni jó vélemények alapján úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Alap járaton nem vagyok extrém izzadós, a normál hétköznapokon minden évszakban elvoltam a megszokott dezodoraimmal, persze volt olyan meleg és volt olyan fizikai aktivitás is, hogy ha egész nap fújtam volna magam, akkor is lett volna izzadtságfoltom, de szerintem ez egyébként is természetes. Az utóbbi 1-2 évben viszont azt vettem észre magamon, hogy egyre nagyobb mértékű az izzadásom, már-már zavaró és a keményebb napok végén testszagom is lett. Ez a mostani, hetek óta tartó, egyenlítői éghajlati időjárás meg aztán különösen megviselt, volt pár kellemetlen izzadós élményem. Beszereztem a patikában a terméket. Ma vasárnap van, csütörtökön használtam először. Egy vattakorongra tettem belőle, kétszer megborítottam az üveget, és áttöröltem mind a két hónaljam. Első ránézésre kevésnek tűnt a mennyiség, de úgy voltam vele, ha nem hat, emelek az adagon. Másnap már a hajam göndörödött a párától, de a hónaljam olyan volt, mint a sivatag. Ledöbbentem, el sem akartam hinni. Megismételtem aznap este, azaz pénteken is, nos, akkor éreztem némi irritációt, picit csipett, viszketett, de csak diszkomfortérzetet okozott, fájdalmat egyáltalán nem. A hétvégém kemény volt, olyan voltam tegnap is és ma is, mint a bolygóhollandi, de izzadtság sehol. Testszag sehol. Elég hihetetlen. Ma is áttöröltem magam, minimális irritációt érzek csak, talán egy pici viszketést. Semmi jelentős. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy nem fogom használni addig, amíg meg nem jelenik újra az izzadás. Fontos, hogy a szőrtelenítést már hétfő óta hanyagoltam, mára már elég ősasszony lettem, de így akkor pólókat hordok és ennyi. Majd valamikor a jövő héten elő kapom a borotvát. Valamit valamiért. Megdöbbentett a hatása, első használat után, ilyen icipici mennyiséggel remélni sem mertem semmit. De hatásos. Az összetevői picit aggasztanak, ezért is döntöttem úgy, hogy három használat után hanyagolom addig, míg nem kell újra elővenni. Fontos még, hogy amióta a terméket használom, csak és kizárólag hintőporozom a hónaljam. Ha így marad minden, valószínűleg el fogom hagyni a dezodorokat. Mindenkinek megér egy próbát, nagyon pici elég belőle és körültekintőnek kell lenni. Szerintem akkor nem lehet baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

tara95

2020. július 6.

Soha nem használtam korábban, alapvetően elvagyok 3 évszakban a mentes old spice deommal. Mégis kértem egyet a patikában, mert nyáron egyszerűen túlzott mértékben izzadok és semmilyen színes ruhát nem tudok hordani, de van, hogy a többi évszakban sem. A legelső benyomásom az eszetlen csípő-viszkető érzet amit csak tetemes dermazin tudott úgy-ahogy csillapítani. Remélem, hogy működni is fog...egyébként nekem keverték, kemény 400 ft körül volt.

Up: na hát próbálgattam, miután átvakaróztam 2 rémes éjszakát, leírom, hogy nekem miként működik:
1. Csak száraz, tiszta hónaljra, vattakoronggal. A vattára az egy löttyintés bőőven még sok is, ne tegyetek többet mert úgy jártok mint a szomszéd macskája csak nem a s*gged fogod húzni magad után, hanem vakarózol (lsd fentebb). Szóval ne, elég az bőven.
2. Éjszakára érdemes és kell is, csapasd rá a hidratalót. Nekem ez dermazin volt, mert a szárazság miatt nagyon kellemetlen tud lenni. Bőven!
3. Nem szabad egymást követő napokon használni, legalább 3 nap szünet legyen. Nekem beállt heti 1-re, de szerintem ez csökkenni fog.
4. Reggelre megszokásból kenek mentes deot, de felesleges, alig vagy egyáltalán nem izzadok.
5. Csak nyárra/extrém vizsgák, események stb. előttre tartom meg, egyébként elég az old spice.
6. Bogarászd át az itteni tapasztalatokat. Komolyan....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

6. Bogarászd át az itteni tapasztalatokat. Komolyan....

dodeszka95

2020. június 24.

Egy ismerősöm ajánlotta évekkel ezelőtt.Mindig foltosra izzadtam a ruháimat és egyik dezodor sem használt.Ez egy csodaszer,ha rendszeresen használom semmit nem izzadok.A dezodorokat csak az illatuk miatt használom mellé.Fürdés után használom mindig és éjszakára nem fújom be magam dezodorral csak ezzel bekenem a hónaljamat egy vattakorong segítségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

allebag2

2020. június 21.

Amióta ezt használom heti 1-2 alkalommal, és kitapasztaltam, hogy kell alkalmazni, nem kell félnem a hónaljfoltoktól, nem nedvesedik át a pólómmal együtt a pulcsim is minden nap, száraz (!!!) marad a hónaljam. Szuper termék, nekem csak ez vált be. Viszont nagyon fontos: minimum 2 napja borotvált, frissen mosott, csontszárazra törölt, hónaljra szabad csak felvinni, mert máskülönben nagyon csíp, fáj és kimarja a bőrt. Viszont ha betartja az ember a játékszabályokat, nagyon jól működik, és egy csodaszer, az ára pedig abszolút elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Ejszakaikoboldmaki

2020. június 12.

Fantasztikus cucc.
A komolyan verítékező emberek megmentője.
Elég csak ritkán használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Fantasztikus cucc.
A komolyan verítékező emberek megmentője.
Elég csak ritkán használni.

hnapsi

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

14 éves koromban egyik pillanatról a másikra elkezdtem nagy mértékben izzadni. Minden reggel tanítás előtt a mosdóba szaladtam és wc papírral próbáltam felitatni az izzadtságom, sokszor sikertelenül. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, a pulóvereimen is hatalmas foltok éktelenkedtek, így a téli időszak borzalmas volt számomra.
Rengeteg próbálgatás után itt találtam rá erre a nagybetűs CSODÁRA. Eleinte naponta, kétnaponta alkalmaztam. Így lassan 2 év elteltével téli időszakban egyszer, tavasztól őszig is csak néhány alkalommal kell alkalmaznom, ha már úgy érzem gyengül a hatása. Itt megjegyezném, elég sokat mozgok, de ilyenkor is tökéletesen helytáll.
Véleményem szerint a legolcsóbb és leghatásosabb a piacon. (Most vettem újra először, eddig kitart!) Nekem sajnos a lábamon nem segített, ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy örökké ehhez fogok nyúlni, ha problémám lesz. Különösen nem izgat a káros hatása, örülök, hogy végre használ valami, nem győzők ódákat zengeni róla!

(Én epilálás előtti nap szoktam alkalmazni, így nem csípi a bőröm.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

(Én epilálás előtti nap szoktam alkalmazni, így nem csípi a bőröm.)

Amberger

2020. május 24.

Bárcsak már gimis koromban is rátaláltam volna... Sajnos rettentően izzadós vagyok... Mindegy, hogy tél vagy nyár, tavasz vagy ősz, én mindig izzadok. Próbáltam ilyen meg olyan dezodorokat, de maximum az illatom lett jobb tőlük, a problémát semmi sem szüntette meg. Aztán amikor már kezdtem nagyon unni a folyamatos "pisztolytáska viselést" kutakodtam neten és megtaláltam ezt. Ezt a csodaszert. Ami első használat után napokra megszüntette az izzadásomat. Valószínűleg nem túl egészséges a használata, de aki annyit szenvedett ezzel évekig, mint én, azt ez már nem nagyon érdekli szerintem.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol