Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Számomra életmentő ez a készítmény. Stressz izzadó vagyok. Már jó pár éve használom. Előtte az életem egy katasztrófa volt. Semmi sem csillapította az izzadásomat, és ez kevéssé mutat szépen egy nőn. Az utasításokat betartva kell használni és akkor nem csíp nem mar, nem okoz fennakadásokat/károkat a szervezetben. Rendszeresen futok és nálam annyira elzárta a verejtékmirigyeket hónaljon hogy teljesen száraz vagyok 10 km után is, csupán "mindenhol máshol" ömlik rólam a víz. Mondhatják az egészség guruk hogy ez marhára nem tesz jót hosszú távon, de botoxra nincs pénzem hónaljba. Így ez megoldást nyújt addig míg nincs elfogadhatóbb alternatíva. Ps.: minden sorstárssal együttérzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

bakondipatricia

2019. augusztus 9.

A kóros tenyér-és talpizzadásomra ajánlotta az orvos, de néha hónaljban is használom, bár azon a területen nem vagyok nagyon izzadós. Hónaljban nagyon bevált, már az első bekenés után másnap (mivel este kenem be) teljesen száraz marad a hónaljam, nemhogy még ha napokon át kenem be!
A tenyeremen és a talpamon az izzadást viszont nem szünteti meg, csak... max enyhíti. De nekem ez is elég.
Bár örültem volna ha úgy megszüntetné, mint a hónaljban. :)
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Bár örültem volna ha úgy megszüntetné, mint a hónaljban. :)
Ajánlom!

Olga1895

2019. július 17.

Félek tőle, hogy eléggé káros, ezért nagyon ritkán használom, de ha tényleg azt akarom, hogy száraz maradjon valamelyik testrészem, csak ezzel kenem, mert a hatása 100% -os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

stylo

2019. június 26.

Nagy kanal aluminiumso egy kis alkoholban. Meg jo, hogy mukodik. Nekem aztan nincs bajom az aluminiummal, sot, szerintem a mentes deok semmit nem ernek. Ez viszont olyan priman elbanik a bluzaimmal, hogy orom nezni. Ezert aztan nem is hasznalom, mert sajnalom a ruhaimat. A boromet is kinyirja. Labra viszont bevalik, ha mezitlab veszek fel cipot, akkor csak ezt kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Narancsos

2019. június 11.

Nagyszerű készítmény a szagok ellen, sajnos nagyon izzadós vagyok alapjáraton. Heti 1x használom, így nagyon sokáig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Mia0602

2019. május 22.

Évek óta használom. Nagyon izzadós voltam. Olyan férfias tócsák voltak a pólóimon. Mióta ezt használtam lényegében megszűnt. Első évben egész nyáron minden nap fürdés után bekentem. Következő évben már ritkábban kb. hetente 2-3 alkalom. Azóta (2-3éve) nem volt rá szükség. Lábszagot is megszűnteti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Harcica

2019. május 20.

Hosszas szenvedés után rájöttem, hogyan kell használni és tényleg használ :)
Este fürdés után (semmiképp sem szőrtelenítés után!) kell használni. Kicsit csíp és viszketek tőle, de körömvirág krémmel használata után ez elmúlt. Nem szabad naponta használni, inkább kúra szerűen és egyre ritkábban kell az embernek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hosszas szenvedés után rájöttem, hogyan kell használni és tényleg használ :)

gabriella2121

2019. május 19.

Szeretem, mert olcsó, és az egyetlen ami képes az izzadásomon visszaszorítani, és nem kell félnem, hogy esetleg látszik folt stb. Már a 2. üveggel vettem belőle. Viszont nem szabad mindennap használni az alumínium tartalma miatt. Este fürdés után kell bekenni a kívánt testrészt. Nekem 2 napig kitart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

oaxaca

2019. május 9.

Konkrétan berepedezett a bőr a hónaljamon, annyira kiszárította. Hetekbe telt rendbehozni... Ha kicsit is érzékeny a bőröd nem ajánlom kipróbálásra se. Mondjuk az izzadáson segített (tini koromban volt egy időszak, amikor erősebben izzadtam) ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Vivus94

2019. április 30.

Egyrészt jó, mert ha működik éppen, akkor valóban megszünteti az erős izzadásomat. És hát mondanom sem kell, hogy ez igencsak jó dolog. Viszont cserébe borzasztóan éget, viszket órákig, sőt még másnap is! Meg lehet őrüln tőle! Ráadásul ha "sűrűbben" használom (tegyük fel 2-3 hetente rávetemednék), akkor nem használ semmit. Szóval nem is tudom mit mondatnék rá összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol