Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

hnapsi

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

14 éves koromban egyik pillanatról a másikra elkezdtem nagy mértékben izzadni. Minden reggel tanítás előtt a mosdóba szaladtam és wc papírral próbáltam felitatni az izzadtságom, sokszor sikertelenül. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, a pulóvereimen is hatalmas foltok éktelenkedtek, így a téli időszak borzalmas volt számomra.
Rengeteg próbálgatás után itt találtam rá erre a nagybetűs CSODÁRA. Eleinte naponta, kétnaponta alkalmaztam. Így lassan 2 év elteltével téli időszakban egyszer, tavasztól őszig is csak néhány alkalommal kell alkalmaznom, ha már úgy érzem gyengül a hatása. Itt megjegyezném, elég sokat mozgok, de ilyenkor is tökéletesen helytáll.
Véleményem szerint a legolcsóbb és leghatásosabb a piacon. (Most vettem újra először, eddig kitart!) Nekem sajnos a lábamon nem segített, ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy örökké ehhez fogok nyúlni, ha problémám lesz. Különösen nem izgat a káros hatása, örülök, hogy végre használ valami, nem győzők ódákat zengeni róla!

(Én epilálás előtti nap szoktam alkalmazni, így nem csípi a bőröm.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

(Én epilálás előtti nap szoktam alkalmazni, így nem csípi a bőröm.)

Amberger

2020. május 24.

Bárcsak már gimis koromban is rátaláltam volna... Sajnos rettentően izzadós vagyok... Mindegy, hogy tél vagy nyár, tavasz vagy ősz, én mindig izzadok. Próbáltam ilyen meg olyan dezodorokat, de maximum az illatom lett jobb tőlük, a problémát semmi sem szüntette meg. Aztán amikor már kezdtem nagyon unni a folyamatos "pisztolytáska viselést" kutakodtam neten és megtaláltam ezt. Ezt a csodaszert. Ami első használat után napokra megszüntette az izzadásomat. Valószínűleg nem túl egészséges a használata, de aki annyit szenvedett ezzel évekig, mint én, azt ez már nem nagyon érdekli szerintem.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

kikinay

2020. május 17.

Nyáron kicsit izzadósabb vagyok, mint mindenki más:D szóval akkor használom, de elég kb havonta egyszer bekenni a hónaaljamat, tényleg csodaszer. Évekig szerintem veszélyes használni,sok káros anyag lehet benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

armillla

2020. május 17.

Mindig van belőle itthon, nagyon jó kis csodaszer. Ha izzadósabb időszakaim vannak, akkor az esti zuhanyzás után vattára csepegtetve áttörlöm vele a hónaljam, és tényleg használ, utána szinte alig izzadok. A rendes deót reggelente csak az illat és a plusz biztonságérzet miatt használom. Így biztosan illatos maradok egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Kicsicsajbi

2020. május 16.

Nagyon jó kis cucc😁
Én hónaljra használom évek óta, mert nyáron a rekkenő hőségben nincs ember, aki ne izzadna, ez alól én sem vagyok kivétel.. Sajnos!
Nekem az a tapasztalatom, hogy szőrtelenítés után 1-2 napig SOHA ne kenjétek be vele, mert szét csípi a bőröd.
Utána 1 héten keresztül az esti zuhit követően vattakorongra öntve be kell kenni, majd fokozatosan csökkenteni a rendszerességet.
Én már ott tartok, hogy hónapokig hozzá sem kell nyúlnom, mert simán kitart.
Azon gondolkodom, hogy talpra is elkezdem használni, mert nyáron a talpam is rettenetesen izzad, és ez miatt nem tudok szép szandikat hordani🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Nagyon jó kis cucc😁
Én már ott tartok, hogy hónapokig hozzá sem kell nyúlnom, mert simán kitart.

Moonlight

2020. május 10.

Egyetlen bajom van csak vele, hogy nem találtam rá előbb.
Mennyi felsőmet megmenthette volna...nem is beszélve a kínos helyzetekről.
Heti 1-szer használom, nekem hozza így is a maximális eredményt. Nem próbáltam ki meddig lehetne kitolni ezt az időt. Bár néha elgondolkodom hogy mégis kéne, mert a használata nekem is viszketést okoz, kipirosodik a nem izzadós részeken, és ami a legérdekesebb, olyan érzést okoz egész estére, mintha patakokban folyna rólam a víz, de valójàban csak “párás” 😆 (Mintha kiűzné a testből az 1 heti verejték adagot.)
Borotválkozás előtt érdemes használni, mert annak aki hajlamos ilyen tüneteket produkálni, 2 napig nem érhet hozzá ez a cucc, vagy levakarjuk a tapétát a falról 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Egyetlen bajom van csak vele, hogy nem találtam rá előbb.
Mennyi felsőmet megmenthette volna...nem is beszélve a kínos helyzetekről.

vrita1998

2020. február 11.

Nagyon hatàsos! Sokkal kevesebb izzadás. Általában nyáron használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagyon hatàsos! Sokkal kevesebb izzadás. Általában nyáron használom.

NyBetti

2019. november 22.

Heti 1x használom, és egyáltalán nem izzadok. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Heti 1x használom, és egyáltalán nem izzadok. Csodaszer!

Orsi98

2019. november 22.

Nagyjából 3 évig küzdöttem a túlzott mértékű izzadás ellen. Akármit használtam lehetett az olcsóbb vagy drágább termék, semmi nem használt. Megkeserítette a mindennapjaimat, hogy szinte csak feketében járhatok amin nem látszik meg az izzadság. Nagy elkeseredésemre szétnéztem a neten, hogy hátha van amit még nem próbáltam és akkor bukkantam rá erre. Gondoltam, hogy már egy termékkel több vagy kevesebb nem számít, nem fűztem hozzá nagy reményeket. 😀 És csodák csodájára hatott! El se akartam hinni. Legelőször 2-3 egymást követő este fürdés után használtam. Azóta havonta 1x ha szoktam használni annyira jó. Engem nem csíp mint ahogy azt sokan előttem leírták, nekem elkezd tőle viszketni a hónaljam ezért szoktam közvetlen lefekvés előtt használni, de amúgy kilehet bírni. Izzadok most is, (normális mértékben ha lehet ilyet mondani 😄)de nem úgy mint régen és hozzáteszem egyáltalán nem látszik meg! Azóta szürke ruhát/felsőt, igazából bármit simán hordok ami ezelőtt elképzelhetetlen volt számomra. Nálam abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

elesbrenda

2019. november 1.

Nagyon izzadós típus vagyok,és sokáig szenvedtem vele aztán rátaláltam erre a csodára. Felkenés után 5-10percig csípi egy minimálisan a bőrt,de aztán elmúlik,és 4-5 napig tudom élvezni az izzadásmentességet minden helyzetben,km-es futások alatt/után is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol