Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

diesel22

2016. július 11.

Kb. 3 hetem vettem gyógyszertárban, mindösszesen 2-szer használtam (2 egymást követő napon), nos az izzadást teljes mértékben nem szünteti meg (szerencsére), viszont nem hagy foltot a ruhán (semmilyen foltot) és nem büdösödik be az ember tőle (minimálisan sem). Én is azt mondom, hogy egy csodaszer, megérti az 5 csillagot. Kíváncsi vagyok mikor kell majd újra használnom, 3 hete szépen tart az a 2 alkalmas használat, szóval tényleg szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Ariel001

2016. június 30.

Csodaszer ez a cucc! A használatát tényleg ki kell tapasztalni, borotválkozás után ne próbáljátok ki...Első alkalommal amikor borotválkozás után használtam nem tudtam elaludni a maró, égető fájdalomtól, és az éjszakai zuhany amit enyhítésül vettem sem sokat segített a helyzeten...Nedves hónaljon is hasonló érzést produkál. Én éjszakára szoktam használni, van hogy egymás utáni napokon pár napig, van hogy tartok 1-2 nap szünetet a használatok közt, ha már érzem hogy nagyon száraz a bőröm szüneteltetem kicsit, mert tényleg kisebesíti a hónaljon a bőrt! Nagyon nagyon hatásos, napokig, sőt megkockáztatom hogy 1-2 hétig is megszűnteti teljesen az izzadást!Sajnálom hogy későn találtam rá, tinikoromat megkeserítette a túlzott izzadás! Vattakorongra szoktam kiönteni belőle, és nyomkodó mozdulatokkal viszem fel-direkt nem húzogatom hogy nehogy kidörzsöljem a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Alex0920

2016. június 16.

Tényleg egy csodaszer. Tini koromban fordultam ehhez a termékhez végső elkeseredésemkor, ugyanis még a pulcsikat is átizzadtam és nagyon szégyelltem magam emiatt. Nem érdekelt mennyire csíp vagy szárítja ki a hónaljam csak az érdekelt hogy nem izzadtam tőle. Kb 1 hétig szabad használni, utána egy jó darabig nem izzad az ember. Több hetes használat után tényleg teljesen kiszárítja a hónaljat és nagyon fájdalmas tud lenni. Borotválkozás vagy epilálás után egyáltalán nem ajánlom, sikítani tudtam volna utána... Esténként kell felkenni kb 1 hétig és tökéletes lesz a hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

tellmeastory95

2016. június 15.

Vannak területek, ahol biztosan nem használnám, viszont nekem a talpamon nagyon jól bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

KupaiVirag

2016. június 9.

Még tesztelgetem, de szeretnék valami első benyomás-szerűt írni róla. Itt, krémmánián láttam meg és először úgy voltam vele, hogy hű, én ilyet biztos nem használnék, valamiért bennem az maradt meg, hogy tönkreteszi a bőrt, csontig szárítja, kellemetlen és nem mellesleg az összetevői miatt még káros is.Őszintén megvallva nem tartottam magam soha "kórosan" izzadósnak, ezért sem gondoltam, hogy nekem erre szükségem lenne, aztán rájöttem, hogy annyit szorongok, -főleg most, hogy beköszöntött a jó idő- az izzadságfoltok és a kellemetlen szagok miatt, hogy engem nem érdekel, lesz, ami lesz, én ezt most megveszem. Hát meg is vettem, ki is próbáltam és imádom. Az illata nekem nagyon szúrós, de ha nem szagolgatom direktbe, akkor nem is érzem, nem zavar. Tegnap "viseltem" először, meleg és stresszes napom volt, de sem kellemetlen szag, sem izzadságfolt nem zavart, csak a puha, tiszta érzet, amire eddig semmi nem volt képes, legyen az stift, roll-on, spray, 300Ft-os, vagy 2700, tényleg semmi nem használt. Szoktam felé egy kicsit kenni a szokásos Dove uborkás-zöldteás stiftemből, már csak az illata miatt is, de igazából eddig az sem segített túl sokat, elkenegetem, de ennyi, az igazi varázslat ebben a termékben van. Még nem nagyon tapasztaltam ki, hogy milyen gyakran is kell ezt használni, a csomagoláson írt napi használat azért szerintem durva és szükségtelen, hetente-kéthetente fogom használgatni, szerintem tökéletesen elég lesz. Összességében pozitívan csalódtam a termékben, a problémát tökéletesen orvosolta, ezen felül nem szárított és nem irritált, ja és nem mellesleg olcsó, mivel egyszerre nagyon keveset használok egy ekkora mennyiség talán egy évig elég is lesz. Megelőlegezem neki az öt csillagot, aztán ha ez változik majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

tothannus

2016. május 30.

Én már többször is rávettem magam, h kipróbáljam, de minden alkalommal nagyon csipett. Annyira, hogy aludni se tudtam, se mozgatni nagyon.
Másnap se szűnt az érzés :(
Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Másnap se szűnt az érzés :(
Sajnos nekem nem vált be.

Xeralto

2016. május 25.

Ahogy melegszik az idő, úgy kezdem el használni.
Kb kéthetente két-három napig használom, majd amikor érzem, hogy újra csatakos lesz a hónom alja, ami már jócskán meglátszik a ruhán, újra előveszem.
Volt már arra is példa, hogy egyetlen egy felkenéssel egy hónapot is kibírtam túlzott izzadás nélkül.
Kár, hogy nem korában találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Ahogy melegszik az idő, úgy kezdem el használni.
Kár, hogy nem korában találtam rá.

luanna

2016. május 19.

Az érzés mikor 22 évesen találsz rá erre hogy miért nem lehetett volna hamarabb hogy az elmult 8 évben azzal kellet foglalkoznom hogy melyik ruhát vehetem fel Melyiket nem mert hálistennek akkor is izzadok ha amugy megfagyok ugy fázok de azért izzadok (wtf??!!)...de persze az ilyeneket nem reklámozzák Nehogy megkönnyítsék az emberek életét de a sok semmire való hatástalan drága sz**okat meg egésznap tolják az agyadba na mindegy ez ugy kikivánkozott belőlem mert annyira jó ez a cucc hogy az valami brutális. Ki kell tapasztalni hogy hogy használod mert én egymás után három este használtam és ugy kimarta a bőrömet hogy nem tudtam aludni de most már csak egy héten egyszer max kétszer használom és bőven kitart a szárazság ugy hogy <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Zsani.D

2016. május 14.

Évek óta használom, bár nem folyamatosan. Én főleg nyáron szoktam hozzá folyamodni, amikor melegszik az idő. Alapvetően is izzadós vagyok, de mikor rá gondolok és elkezdek emiatt stresszelni, akkor még jobban, viszont ez a termék 100%-osan orvosolja a problémát.
Néhány tipp, jó tanács: Bár a papírra az van írva, hogy vízzel nem szabad használni nekem tisztán felvíve nagyon-nagyon csípi a bőröm, ezért én a vattát teljesen beszoktam vizezni, kicsavarom és úgy rakok rá ebből. Azt tudni kell, hogy eszméletlenül szárít, én jártam vele úgy hogy minden nap használtam és egy idő után konkrétan sebes lett tőle a hónaljam, úgyhogy semmiképpen sem ajánlanám mindennapi használatra, szerintem elég minden második nap, ha nagyon izzadós vagy és érdemes néha pár nap szünetet tartani, majd újra használni, mikor úgy érzed szükségesnek. Szőrtelenítés után semmi képpen NE használd!!! Annyira éget utána, hogy gyakorlatilag elviselhetetlen, legalábbis nekem...
Ha kitapasztalod, hogy neked mennyire szárítja a bőröd, milyen gyakran kell használnod, akkor tuti megleszel vele elégedve. Megérdemli az 5 csillagot, mert tényleg csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Guffyyy

2016. április 28.

Pubertás korom megmentője ez a készítmény! Szinte az összes márka fújós, golyós, stifftes dezodorját végig próbáltam eredménytelenül, mire rátaláltam erre a csodaszerre. Este zuhanyzás után használtam, vattakorongot átitatva vittem fel, így nekem nem csípett. Reggelente testápolóval bekentem a hónaljam majd ismét átkentem a vattával, nekem így tökéletesen bevált. Mindenkinek ajánlom, tényleg egy csodaszer, megszüntette a kritikus izzadást, pedig már ott tartottam, hogy évek óta csak ujjatlant, vagy pulóvert viseltem, olyan elviselhetetlenül látványos volt az izzadásom. Kb 3 évig használtam, azóta csak nyáron a nagy melegben szoktam néha elővenni. (Párom is kipróbáltam a talpára, az izzadást neki is megszüntette, bár ő nem használja azóta, mert szerinte nagyon szárít). Nekem ennyi hátrányt bőven megért :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol