Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

rantotthusforever

2019. április 16.

IMÁDOM!! Nem tudom mit mondani, csodaszer. Heti egyszer használom fürdés után. Végre tudok hordani színes ruhákat, mert nem kell attól félnem, hogy pisztoly táskám lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

mjenni

2019. április 11.

Olcsó és tökéletesen elmúlt az erős izzadásom. Kellemetlen felkenés után, de hát valamit valamiért. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Renka5

2019. április 5.

Tökéletesen működik, nem izzad tőle az ember a nyári kánikulában, de nem tartom egészségesnek, ha a nyirokmirigyeken keresztül nem méregtelenít a szervezetünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

gyula1971

2019. március 27.

Hú most látom ezt a szert. Én 1986-ban kaptam patikában izzadásra,akkor még a Naturland elődje gyártotta.
A hónaljon hatásos,kicsit csíp, a nyakon és a homlokon ott viszketést okozott. Ha kézzel hozzányúltam bekenés után a homlokomhoz, hát ragadt kicsit a kezem,szóval utazásnál kellemetlen, mosdó is kell mellé.
Azt hiszem aluminiumot tartalmaz? Régen tartalmazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

Azt hiszem aluminiumot tartalmaz? Régen tartalmazott.

melaniabalazs

2019. március 27.

Olcsó csodaszer. De nagyon óvatósan kell vele bánni. Kevés kell belőle. Nálam úgy vàlt be, hogy a hasznàlat előtt is hintőporozok, és utána is, csak így nem viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

adambfanni

2019. március 15.

Elfogyasztottam egy üveggel, stiftel együtt használtam, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hamar hozzászokott a szervezetem és már nem segített egy idő után. Alkalmakként használom most már, így talán jobb a teljesítménye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Matryoshka

2019. március 7.

Általában izzadok, mint a ló, szóval amikor olvastam erről a véleményeket alig hittem a szememnek. Tegnap be is szereztem, és kipróbáltam, ma pedig egyáltalán nem izzadtam meg. Nem csípett, nem okozott viszketést. Eddig 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Florence12

2019. február 20.

Életem egyik nagy problémáját oldotta meg. Nem csak "izzadsággátló" - izzadság-megszüntető. Ami hatalmas megkönnyebbülés. Ám rettenetesen csípi a hónaljamat, hihetetlenül viszket a bőröm tőle este, és rémesen kiszárítja. Úgyhogy nagyon-nagyon óvatosan használom, konkrétan pár cseppnyit, azt egy fél vattakorongra (felesleges lenne egy egészet kidobni), azzal áttörlöm és utána pár perc szenvedés:P Amikor láttam, hogy milyen pici üvegcse, azt hittem, pár hét alatt elfogy. Ehhez képes hónapok óta használom, és alig egyharmada hiányzik belőle.
Nem állítom, hogy egészséges így eltömíteni a pólusokat, de ha ez az egyetlen megoldás... ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

sziluetta

2019. január 25.

Én a talpamra kaptam, mert egyre jobban zavart, hogy izzad és mivel beizzad nap végére nagyon durván a cipőbe, ezért hát nem is valami kellemes szagú. A bőrgyógyász javasolta, azóta esténként áttörlöm vele a talpam fürdés után, és egyszerűen fantasztikus. :D Mondjuk szárít rendesen, ahogy olvasom itt a véleményeket, egy idő után vissza lehet fogni a használatát, szóval nekem is ez a célom, meg egy jó kis krém, hogy kevésbé legyen ilyen csontszáraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Szepis

2019. január 16.

Egy időben csak alu mentes dezodorokat használtam, nem is igényelt mást a testem....aztán egy gyógyszeres kezelés miatt/hatására teljesen megváltoztam, mindennek az ellenkezője jelentkezett nálam, így a mentes dezodoroknak is menniük kellett. Olyan mértékű volt az izzadás hónalj, hát területeken, hogy felöltözés után 5 perccel már foltos voltam, így elkeseredésembe hozzá fordultam, hát azóta is barátok vagyunk és most már CSAK! 2-3 hetente találkozunk. Teljesen bevált semmi izzadságfolt semmi kellemetlen érzés, boldogság van és magasba emelt kezek:D Most, hogy mennyire káros....akit a kóros izzadás napi szinten háttérbe szorít, korlátozz és az Életét megnehezíti nem ezt fogja nézi, arról nem is beszélve, hogy anno egy jobb napomon (még a szer használata előtt) óránként mentem törölni magam majd dezodorozni. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol