Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

kerteszke

2018. december 28.

Heti kétszer használom este, zuhanyzás után - sohasem borotválkozás után -, a többi napon más dezodort használok. Most képzeljétek el azt a boldogságot, amikor valaki évek óta nemcsak a pólót, hanem a pulcsit is átizzadja a nap végére, és soha nem veheti fel kétszer egymás után ugyanazt a kötött pulcsit, mert büdös, aztán ez hirtelen megváltozik. Már nem vagyok büdös! Egyáltalán nem! Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Jucuus

2018. november 21.

Borzasztóan izzadok mindenhol (hónaljam, tenyerem, talpam főleg), gondoltam kipróbálom, olyan sok embernek bejött ez a kis cucc. Hát sajnos nekem nem, pedig nagyon sokáig próbálkoztam vele, csak csípett, de izzadni ugyanúgy izzadtam, mint előtte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Nagyon izzadós típus vagyok alapból, amit utálok. Rákerestem sokszor, hogy van-e ellene valami szer, ami tényleg hat, és nem ökörárú. Megtaláltam ezt. Másnap be is szereztem. Eleinte minden nap használtam. Volt amikor reggel és este is. Viszont kicsípte a hónaljam, ezért kicsit visszább vettem. Most megint használom naponta és imádom. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

szanii

2018. november 1.

Évekkel ezelőtt próbáltam már, akkor sajnos túl szokszor használtam és kicsípte a hónaljam, viszketett, hámlott. Most újravettem (900Ft) és nagyon odafigyelve használom, csak lefekvés előtt vizes vattára rakom az oldatot, és úgy törlöm át vele a hónaljam. Másnapra, és napokra kizárt az izzadságfolt/erős izzadás. Hetente max. 2x használom.

Nálam ez igazi csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Nálam ez igazi csodaszer.

DoraViktoria

2018. október 25.

Három éve ajánlotta egy barátnőm, mivel nagyon izzadós voltam. Akkor 21 voltam. Mindig volt folt a felsőimen. Kipróbáltam, estére bekentem vele a hónaljam, első 1-2 használatkor csípett, de nem adtam fel. Harmadjára már semmi gond nem volt, és az izzadás is teljesen eltűnt. Az első egy hétben mindennap használtam, viszont utána hamar elhagytam, és heti egyszer volt rá szükség. A mai napig a polcomon van, így 2 hetente kb. 1x használom, mikor érzem, hogy jön vissza az izzadás nagyobb mértékben. Amikor átkenem vele a hónaljam, a vatta sárgás lesz. Én úgy gondolom a bacikat és a koszt is lehozza. Imádom! Hatalmas segítség volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Litta

2018. október 23.

Még a húszas éveim elején találtam rá erre a termékre. Tinikorom óta elég izzadós vagyok, rengeteg felsőm megy tönkre amiatt, hogy az izzadtság és a dezodorfolt keveréke megfogja a hónalj részt. Ebből elegem lett, ezért kezdtem el használni. Eleinte minden nap töményen használtam, és mint másoknál, nekem is annyira kiszárított a bőrömet, hogy konkrétan hámlott, és megőrültem a viszketéstől. Úgyhogy abba is hagytam.
Most, 7-8 év elteltével ismét adtam neki egy esélyt, mert az izzadásom sajnos nem mérséklődött az idő előrehaladtával. Csodálkozva olvasom, hogy sokatoknak vízzel érintkezve csíp. Nálam pont a fordítottja van: ha töményen kenem fel, akkor csíp és viszket, viszont ha megnedvesített vattával, akkor semmit sem érzek. A bőrömet sem szárítja ki, talán egy ici-picit viszket csak. És persze nem őrült módjára használom minden nap, hanem hetente max 3-4x. Hatásos, az izzadás észrevehetően csökkent. A múltkor kardióedzés után is majdnem teljesen száraz volt a hónaljam, pedig még a hátamon is folyt a víz! Viszont ez csak akkor érvényes, ha előző este bekentem, ha egy nap kimarad, már észrevehetően romlik a hatékonyság, az izzadás visszatér. Ennek ellenére továbbra sem szeretném minden nap használni, nem akarok semmilyen szövődményt, de szerintem itt is, mint oly sok mindenben, a mértékletesség a kulcsszó.
Végeredményben valóban hatásos (és olcsó) termék, de 1 csillag mínusz az összetevők, meg még 1 a tartósság hiánya miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

vivilicious

2018. július 30.

Sokáig szenvedtem tini koromban, hogy izzadok, pedig egy teljesen természetes folyamatról van szó. Viszont ez a termék mindennél jobb, egy baj van ezzel, hogy elég veszélyes, így csak akkor használom, ha valami különleges esemény van. Alvás előtt szoktam vatta koronggal bekenni, hígítás nélkül, azért alvás előtt, mert irritálja a bőröm és viszket tőle a hónaljam, de másnapra ez megszűnik és napokig nincs izzadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kismadár

2018. július 10.

Érdekes, mert nem vagyok izzadós egyáltalán, nincs kellemetlen testszagom sem, de a tenyerem és a talpam non-stop, télen nyáron izzad. Erre vettem ezt a kis csodaszert. Áttöltöttem egy fújós flakonba, abból csak közvetlenül a bőrömre fújom, nem kell locsolgatni, meg vattakoronggal tapogatni, sokkal jobb így használni. Először nagyon nagyon sokat használtam belőle, nem volt túl jó ötlet, nagyon kiszárította a bőröm, lehámlott az egész tenyerem, talpam, viszont az izzadás kb. egy napon belül teljesen megszűnt. Kb. 1-1,5 hónapig tart a hatása, utána újra kell fújni és megint 1-1,5 hónapig nem izzadok egy kicsit sem, 40 fokban is csont szárazak a tenyereim. Nagyon szeretem, filléres csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Sziszkacsiga

2018. július 10.

Kár, hogy nem találtam rá előbb, csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Kár, hogy nem találtam rá előbb, csodaszer :)

poca0412

2018. június 15.

Már jó pár éve előkerül ha jön a nyár. Ez komolyan csodaszer. Bár tudom nem túl egészséges használni,de nem viszem túlzásba.2-3hetente áttörlöm vele a hónaljamat és így biztosra vehetem,hogy semmi meglepi foltom nem lesz a ruhámon.Ha jön a hűvösebb idő elteszem mindig következő évre,olyankor elég csak a sima izzadásgátló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol