Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

melaniabalazs

2019. március 27.

Olcsó csodaszer. De nagyon óvatósan kell vele bánni. Kevés kell belőle. Nálam úgy vàlt be, hogy a hasznàlat előtt is hintőporozok, és utána is, csak így nem viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

adambfanni

2019. március 15.

Elfogyasztottam egy üveggel, stiftel együtt használtam, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hamar hozzászokott a szervezetem és már nem segített egy idő után. Alkalmakként használom most már, így talán jobb a teljesítménye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Matryoshka

2019. március 7.

Általában izzadok, mint a ló, szóval amikor olvastam erről a véleményeket alig hittem a szememnek. Tegnap be is szereztem, és kipróbáltam, ma pedig egyáltalán nem izzadtam meg. Nem csípett, nem okozott viszketést. Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Florence12

2019. február 20.

Életem egyik nagy problémáját oldotta meg. Nem csak "izzadsággátló" - izzadság-megszüntető. Ami hatalmas megkönnyebbülés. Ám rettenetesen csípi a hónaljamat, hihetetlenül viszket a bőröm tőle este, és rémesen kiszárítja. Úgyhogy nagyon-nagyon óvatosan használom, konkrétan pár cseppnyit, azt egy fél vattakorongra (felesleges lenne egy egészet kidobni), azzal áttörlöm és utána pár perc szenvedés:P Amikor láttam, hogy milyen pici üvegcse, azt hittem, pár hét alatt elfogy. Ehhez képes hónapok óta használom, és alig egyharmada hiányzik belőle.
Nem állítom, hogy egészséges így eltömíteni a pólusokat, de ha ez az egyetlen megoldás... ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

sziluetta

2019. január 25.

Én a talpamra kaptam, mert egyre jobban zavart, hogy izzad és mivel beizzad nap végére nagyon durván a cipőbe, ezért hát nem is valami kellemes szagú. A bőrgyógyász javasolta, azóta esténként áttörlöm vele a talpam fürdés után, és egyszerűen fantasztikus. :D Mondjuk szárít rendesen, ahogy olvasom itt a véleményeket, egy idő után vissza lehet fogni a használatát, szóval nekem is ez a célom, meg egy jó kis krém, hogy kevésbé legyen ilyen csontszáraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Szepis

2019. január 16.

Egy időben csak alu mentes dezodorokat használtam, nem is igényelt mást a testem....aztán egy gyógyszeres kezelés miatt/hatására teljesen megváltoztam, mindennek az ellenkezője jelentkezett nálam, így a mentes dezodoroknak is menniük kellett. Olyan mértékű volt az izzadás hónalj, hát területeken, hogy felöltözés után 5 perccel már foltos voltam, így elkeseredésembe hozzá fordultam, hát azóta is barátok vagyunk és most már CSAK! 2-3 hetente találkozunk. Teljesen bevált semmi izzadságfolt semmi kellemetlen érzés, boldogság van és magasba emelt kezek:D Most, hogy mennyire káros....akit a kóros izzadás napi szinten háttérbe szorít, korlátozz és az Életét megnehezíti nem ezt fogja nézi, arról nem is beszélve, hogy anno egy jobb napomon (még a szer használata előtt) óránként mentem törölni magam majd dezodorozni. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

kerteszke

2018. december 28.

Heti kétszer használom este, zuhanyzás után - sohasem borotválkozás után -, a többi napon más dezodort használok. Most képzeljétek el azt a boldogságot, amikor valaki évek óta nemcsak a pólót, hanem a pulcsit is átizzadja a nap végére, és soha nem veheti fel kétszer egymás után ugyanazt a kötött pulcsit, mert büdös, aztán ez hirtelen megváltozik. Már nem vagyok büdös! Egyáltalán nem! Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Jucuus

2018. november 21.

Borzasztóan izzadok mindenhol (hónaljam, tenyerem, talpam főleg), gondoltam kipróbálom, olyan sok embernek bejött ez a kis cucc. Hát sajnos nekem nem, pedig nagyon sokáig próbálkoztam vele, csak csípett, de izzadni ugyanúgy izzadtam, mint előtte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Nagyon izzadós típus vagyok alapból, amit utálok. Rákerestem sokszor, hogy van-e ellene valami szer, ami tényleg hat, és nem ökörárú. Megtaláltam ezt. Másnap be is szereztem. Eleinte minden nap használtam. Volt amikor reggel és este is. Viszont kicsípte a hónaljam, ezért kicsit visszább vettem. Most megint használom naponta és imádom. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

szanii

2018. november 1.

Évekkel ezelőtt próbáltam már, akkor sajnos túl szokszor használtam és kicsípte a hónaljam, viszketett, hámlott. Most újravettem (900Ft) és nagyon odafigyelve használom, csak lefekvés előtt vizes vattára rakom az oldatot, és úgy törlöm át vele a hónaljam. Másnapra, és napokra kizárt az izzadságfolt/erős izzadás. Hetente max. 2x használom.

Nálam ez igazi csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Nálam ez igazi csodaszer.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol