Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

babuu

2017. szeptember 11.

Végree felvehetek újra szürke pólót, mert eltűnt a hatalmas pisztolytáska a hónom alól! Hogy ez a lötyi mekkora egy csoda ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Maja92

2017. július 19.

Én sem minden nap használom, mostanában inkább csak heti 1x éjszakára, másnap reggel zuhany és deo, így nincsenek azok a szép izzadságfoltok...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

PetraRéka

2017. július 16.

Ma kezdtem el használni.Kérdésem hozzátok,hogy ez mellett egyáltalán nem lehet használni az adott területen (hónalj) spray-t?Vagy felesleges is volna?

Második használat után iszonyatosan marta a hónaljamat és lemosása után is (csak enyhült) és piros foltos lett.Kár,hogy így kihalt ez a fórum,jó volna visszajelzéseket olvasni. :(

Kitapasztaltam : 2-3 naponta használhatom-és így is hatásos-ha ennél gyakrabban,akkor csíp,mar.
Rendkívül hatásos,mindenkinek,aki nagyon izzad csak ezt ajánlom.Minimális viszketés,érzékenység tapasztalható közvetlen a használata után de ez múlandó.DE: MINDENT MEGÉR :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

MacskaB

2017. június 24.

Már régóta szenvedek az izzadástól (hónalj, arc, hát, mellek közt), de eddig semmi nem vált be. Egy hetr patikában szereztem be a SA-t (nem Naturlandosat, hanem a patika saját kevert szerét vettem, egy az egyben ugyanaz, 300 Ft volt). Nem igazán hittem, hogy segít, de próba szerencse. Este, fürdés után kentem be a száraz hónaljam, vattára csepegtettem és így vittem fel, kíváncsi voltam töményen hogy reagál rá a bőröm. Az itt olvasott kommentek alapján szörnyű marásra számítottam, de egyáltalán nem lépett ilyen reakcióba a bőrömmel, semmit nem éreztem, se az ecseteléskor, se utána. Másnap viszont nem akartam elhinni, de csont száraz volt a bőröm. A hátamról és az arcomról szakadt a víz, a hónaljamon meg semmi. Csodálatos érzés komolyan. Végre felemelhetem a kezem és nem kell félnem a pisztolytáskáktól :)
Másnap ugyanúgy bekentem, harmadnap borotváltam a hónaljam és így nem akartam használni, gondoltam ha újra izzadok majd ecsetelek megint. Itt a hetedik nap és még mindig nem kell kennem, mert száraz teljesen.
Örülök, hogy rátaláltam, főleg így hogy nem szükséges a mindennapos használat, ez tényleg egy csodaszer... csak persze tartok a hatásaitól, nem túl egészséges ez az alumínium

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

pelikanborso

2017. június 8.

Én előtte hintőporozok, úgy vált be! Mert annyira izzadós voltam, hogy fel sem tudtam kenni! Első két alkalommal valóban csípett, aztán nem! Eleinte két naponta használtam, most már csak heti 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

DayanaComplow

2017. június 2.

Nagyon hatásos szer. Azt az egy csillagot azért vonom le, mert olykor csíp és viszket, sőt szárít is. Azonban én már átálltam arra, hogy csak 2 naponta használom, így nem szárít, de a dolgát azt teszi :) Hatásos, még ha káros is. Sokkal jobb mint bármi más amit eddig használtam. Ez nem csak elfedi a szagokat de teljes mértékben megállítja a verejtékedést a kezelt területen. Nagyon szeretem, sokáig elég és ha 1x-2x elfelejtem, akkor sem múlik el a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

edina66286628

2017. április 25.

Bizony káros, de nagyon hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Bizony káros, de nagyon hatásos!

Ancsii0122

2017. április 24.

Sziasztok :)
Múlthéten kedden vettem ezt az izzadás elleni szert nagyon szuper volt,mert az elejen csak egy kicsit viszketett,de az első alkalom után használt és én minden nap kentem a hónomalját és ma is be kentem ,de úgy ég ,hogy nem tudom mit csináljak,hogy múljon ez az érzés :( Szerintetek ? :/ Lehet túlzásba vittem a használatát :( most nem kenem 3-4 napig :/ amúgy imádom a legjobb termék :) 👌👏

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

Sziasztok :)

butizs

2017. április 19.

A tökéletes megoldás izzadásra. Először gyakrabban, egy idő után elég csak havonta 1-2-3-szor használni és tartós a hatása. Először kicsit csíp de hozzá lehet szokni. Fontos, hogy száraz, és ép területre kenjük fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Viky0123

2017. április 1.

Én hígítom vízzel fele-fele arányban, és adok hozzá pár csepp teafaolajat, így semmi izzadás, semmi kellemetlen szag nincs.
2-3 naponta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

2-3 naponta használom.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol