Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

redi96

2017. november 15.

En labizzadasra vasaroltam ezt az oldatot, sajnos rajtam nem tudott segiteni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

nicolekitti

2017. november 5.

Eléggé aluminium ellenes vagyok, de amikor rendszeresen léptem fel, kellemetlen volt izzadságfoltosan megjelenni a színpadon. Ajánlották, hogy ettől nem lesz ilyen gondom. Feltenni nagyon brutál, ahogyan csíp, és mar. Csak akkor használtam amikor fellépés is volt, akkor teljesen hatásos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

cicc

2017. október 25.

UPDATE: sajnos 1 év után vissza kellett térnem rá,mert akármit próbáltam pár óra után már éreztem magamon a kellemetlen szagot..
Eléggé érzékeny rá a bőrmöm,viszket is, ezért 2 naponta kenem de legalább használ..maradok ennél, bár az összetevőitől eléggé parázom :(

Sajnos izzadós lettem így 21 éves koromra,főleg ha stresszhelyzetben vagyok. Nagyon tud idegesíteni ha picit is érzem magamon hogy megizzadtam,így elég sok drogériás izzadásgátlót kipróbáltam már de egyik se vált be.Elkeseredésemben vettem itteni vélemények alapján kb 3 hónapja. Felemelő érzés volt hogy felvehetek színes felsőt,nem izzadtam,kényelmesen éreztem magam,tényleg ezt az érzést csak az tudja aki szintén szenved az izzadástól..:) tény hogy pár percig viszketek utána,de 3-4 naponta elég használnom. Egészségtelen ezért mínusz 1 csillag,ha elfogy megpróbálok bőrbarátabb módszert és legvégső esetben térek vissza rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Giside

2017. október 18.

Nekem semmit nem hasznalt. Jobban mondva az elso ket alkalom elmult az izzadas, aztan hozzaszokott a borom es ujra izzadtam. Ja es emelett szetmarta a borom. Nem valt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

despina

2017. október 1.

Nagyjából hetente egyszer használom, vagy talán még ritkábban. Az izzadás összes kellemetlen velejárójától megszabadultam. Remélem mindörökké kapható lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

babuu

2017. szeptember 11.

Végree felvehetek újra szürke pólót, mert eltűnt a hatalmas pisztolytáska a hónom alól! Hogy ez a lötyi mekkora egy csoda ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Maja92

2017. július 19.

Én sem minden nap használom, mostanában inkább csak heti 1x éjszakára, másnap reggel zuhany és deo, így nincsenek azok a szép izzadságfoltok...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

PetraRéka

2017. július 16.

Ma kezdtem el használni.Kérdésem hozzátok,hogy ez mellett egyáltalán nem lehet használni az adott területen (hónalj) spray-t?Vagy felesleges is volna?

Második használat után iszonyatosan marta a hónaljamat és lemosása után is (csak enyhült) és piros foltos lett.Kár,hogy így kihalt ez a fórum,jó volna visszajelzéseket olvasni. :(

Kitapasztaltam : 2-3 naponta használhatom-és így is hatásos-ha ennél gyakrabban,akkor csíp,mar.
Rendkívül hatásos,mindenkinek,aki nagyon izzad csak ezt ajánlom.Minimális viszketés,érzékenység tapasztalható közvetlen a használata után de ez múlandó.DE: MINDENT MEGÉR :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

MacskaB

2017. június 24.

Már régóta szenvedek az izzadástól (hónalj, arc, hát, mellek közt), de eddig semmi nem vált be. Egy hetr patikában szereztem be a SA-t (nem Naturlandosat, hanem a patika saját kevert szerét vettem, egy az egyben ugyanaz, 300 Ft volt). Nem igazán hittem, hogy segít, de próba szerencse. Este, fürdés után kentem be a száraz hónaljam, vattára csepegtettem és így vittem fel, kíváncsi voltam töményen hogy reagál rá a bőröm. Az itt olvasott kommentek alapján szörnyű marásra számítottam, de egyáltalán nem lépett ilyen reakcióba a bőrömmel, semmit nem éreztem, se az ecseteléskor, se utána. Másnap viszont nem akartam elhinni, de csont száraz volt a bőröm. A hátamról és az arcomról szakadt a víz, a hónaljamon meg semmi. Csodálatos érzés komolyan. Végre felemelhetem a kezem és nem kell félnem a pisztolytáskáktól :)
Másnap ugyanúgy bekentem, harmadnap borotváltam a hónaljam és így nem akartam használni, gondoltam ha újra izzadok majd ecsetelek megint. Itt a hetedik nap és még mindig nem kell kennem, mert száraz teljesen.
Örülök, hogy rátaláltam, főleg így hogy nem szükséges a mindennapos használat, ez tényleg egy csodaszer... csak persze tartok a hatásaitól, nem túl egészséges ez az alumínium

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

pelikanborso

2017. június 8.

Én előtte hintőporozok, úgy vált be! Mert annyira izzadós voltam, hogy fel sem tudtam kenni! Első két alkalommal valóban csípett, aztán nem! Eleinte két naponta használtam, most már csak heti 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol