Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

Barbaraloren

2017. március 9.

Ez az egyetlen dolog ami segít nekem, de csak ha kétnaponta használom. A mindennapos használat nekem sok volt, ekcémás lettem tőle, a 3-4 nap meg már kevés. Nekem nagyon megéri megkönnyíti az életem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

anett0422

2017. február 24.

nagyon sokat segített

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

nagyon sokat segített

Gtjhfunc

2017. január 25.

Én elősször az exodort probaltam ki már az első használat után úgy elkezdett viszketni a hónaljam azt hittem lemarom a bőröm majd miután megszáradt és behintőporoztam valamelyest enyhült a viszketés pár nap használat után azt hittem megtaláltam a tökéletes terméket mert egy cseppet sem izzadtam pedig nekem mind1 hogy tél vagy nyár ha csak egyhelyben ülök egész nap akkor is izzadok. Sajnos kb 1 hétig hatott a cucc utánna minden a régi volt. Gondoltam kiprobálom ezt a terméket (antisudorica) ma használtam elősször használat után 3percel elkezdett egyszerre viszketni és fájni a hónaljam mikor megszáradt behintőporoztam de még igyis viszket ha megvakarom irdatlanul fáj. Hatásáról még nemtudok beszámolni. Nemtudom adja e még esélyt a cuccnak mert ez az érzés borzasztó!
Tudtok ajánlani esetleg mást ami kíméletesebb de igazán hatásos?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

Tudtok ajánlani esetleg mást ami kíméletesebb de igazán hatásos?

szellie

2017. január 17.

Ha itt nem találok rá erre a szerre, a mai napig a drogériák dezodorjait fújkálnám - sikertelenül. Itteni kommentek alapján kezdtem el használni, és nem akartam elhinni hogy megszüntette az izzadást. Csak nyáron használom, télen pedig szinten tartás végett két hetente. Nem szabad túlzásba esni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kisizé

2017. január 15.

kamaszkoromban olyan izzadással és testszaggal küzdöttem, hogy semmilyen bolti dezodor nem volt hatásos! ez viszont csodát tett, nem izzadtam egyáltalán! viszont tényleg bitang erős cucc, pár hónap után kimarta a hónaljam, és sokszor viszketett is a szárazságtól, de ki lehetett bírni, a testszag-mentességért meg kellett szenvedni. ár-érték arányban is verhetetlen, ennél nincs jobb izzadásgátló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

chemistryandwine

2017. január 13.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem izzadok, hogyha használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem izzadok, hogyha használom.

jajanna

2017. január 1.

Évek óta használom. Nekem az izzadás mértékét cseppet se csökkenti (az izzadságfoltok is ugyanúgy látszanak), de én azért veszem, hogy a kellemetlen szagokat megakadályozza, és arra tökéletes. Viszont nagyon szárít és a pólóim a hónalj résznél egy idő után kiszakadnak emiatt. :/ És mivel szárít, ezért én úgy szoktam használni, hogy éjjel bekenem testápolóval a hónaljam, hogy "pihenjen" és a kiszárított részek regenerálódni tudjanak, reggel pedig használom az antisudoricát. Így nincs kellemetlen szag, és éjjel helyrejön a hónaljamon a bőr. Csak nem tudom, hogy mit lehetne csinálni, hogy a pólóimat ne marja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

BBea28

2016. december 29.

Én is rátaláltam erre a termékre már egy ideje, nagyon megörültem, mert nagyon izzadós vagyok én is, viszont azért azt tudni kell hogy ez egy elég erős cucc, nem szabadna hosszútávon használni, főként mert ugye a mirigyek elzárása okozza főként a mellrákot is, ezért kár hogy nem lehet felhőtlenül használni... Néha néha azért belefér, bár nekem mintha nem lenne olyan hatásos már pár alkalom után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Mjölnira

2016. december 18.

Egész tinikoromban az izzadástól szenvedtem, bár hamarabb ráleltem volna erre a szerre. Eleinte, amikor használtam csípett piszkosul, meg teljesen megszüntette az izzadást, mostmár, a sokadik üvegcse után csak enyhíti azt, ami szerintem nem hátrány, nem gondolom, hogy túl egészséges megszüntetni teljesen az izzadságot. Nem tudnám kihagyni az életemből, komoly komfortérzet javító és még pénztárcabarát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

juliara

2016. december 9.

Eléggé izzadós vagyok és ez a termék mindenféle túlzás nélkül, szó szerint megváltoztatta az életem. Heti 2-3 alkalommal használom esténként. Kis mennyiségben szoktam csak felpacsmagolni, ugyanis ha túl sokat teszek rá, engem embertelen mód csíp, viszket, éget. Még az első használatoknál is ezt éreztem (bár lehet, akkor is csak az volt a baj, hogy túl sokat kentem fel). Azóta semmi ilyen jellegű problémám nincs vele és nincs se izzadás, se kellemetlen szag!! Való igaz, hogy brutál mód szárít, de engem már annyira elkeserített, hogy egyetlen dezodor sem használt, hogy elnézem neki, megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol