Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

janes933

2016. december 4.

Szülés után pár hónappal nagyon izzadós lettem. Szerencsére megtaláltam ezt és nagyon sokat segített. Főleg nyáron . 1 dobozzal használtam el, azóta helyre jött minden :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

VNiki

2016. december 2.

Nagyon izzadós vagyok. Ez a termék megkönnyítette az életemet, ha lehet ilyet mondani :D már pár használat után eltűntek a foltok a felsőimről. Az egyetlen hátránya, amit tapasztaltam, hogy eszméletlenül kiszárította a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Margitka

2016. november 22.

Nagyon izzadós voltam. Ez a szer már pár használat után jelentősen csökkentette az izzadást. Nekem be vált. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Agnes3518

2016. november 21.

Ez számomra hihetetlen, hogy milyen csodaszer. A főoldalon láttam meg a legújabb velemények között, és gondoltam megnézem mi ez. Nagyon örülök, hogy kiváncs voltam! Másnap mentem is egyből a gyógyszertárba. Kicsit tényleg szárít, de nálam a viszketés hamar el is múlik. Soha nem éreztem még magam ennyire magabiztosnak. Igaz féltem az első két nap, hogy nem lesz jó, és volt nálam dezodor pluszban. Nem volt rá szükségem. Ha én ezt hamarabb tudom, hogy ez a szer létezik létezik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

romsicsbori

2016. november 15.

Gimiben volt egy időszakom, ahol kifejezett izzadás keserítette meg az életemet. Minden napom stresszben telt, hogy vajon mikor jelenik meg a tócsa és mikor lesz szaga. Kipróbáltam mindenféle drogériai izzadásgátlót, stifteket, spray-ket, golyósokat egyaránt, de semmi nem segített. Aztán a háziorvos ajánlotta ezt a csodát. Lényegesen megkönnyítette az életemet. Az izzadás mértékét jelentősen csökkentette, és a kellemetlen szagoktól is végleg elköszöntem. Epilálás vagy borotválkozás után öngyilkosság volt használni, de hamar kitanultam. Kétnaponta alkalmaztam, próbáltam mindig szőrtelenítést követő napokban felvinni. Az izopropil-alkohol nagyon szárítja a bőrt (ezért jár a mínusz csillag), úgyhogy nem is érdemes minden nap. Kicsit kezd elavult lenni ez a magas alumíniumtartalom, de 6 éve még nem volt ekkora hype a mindenmentesség körül, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

d0rk4

2016. november 10.

Valószínűleg rettentő egészségtelen, de mégis 1000 csillagot ér, mert végre bármilyen ruhát felvehetek - se foltok, se kellemetlen szagok, csak a rég várt magabiztosság. :) 3-4 naponta használom, hogy ne irritálja túlzottan a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Polli

2016. október 23.

Gimiben évekig küszködtem az izzadással, semmi sem használt. Aztán olvastam erről az oldatról, gyógyszertárban vettem 2-300 Ft-ért. Nem fűztem nagy reményt hozzá, így annál nagyobb volt a meglepetés, hogy már az első használat után megszüntette az izzadást. Frissen borotvált hónaljra öngyilkosság felvinni, mert iszonyúan mar, erre nagyon oda kell figyelni, mert nekem pl. emiatt napokig megmaradó pörsenéseket okozott. Utána megtanultam, hogy tiszta, de nem frissen borotvált hónaljon sokkal kevésbé csíp, szinte alig észrevehetően. Olvastam valahol, hogy akkor a leghatásosabb, ha este keni fel az ember, reggel pedig a maradékot le kell mosni. Ebben lehet valami, mert a ruhákat sajnos sárgára színezi, ha nem mosom le reggel. Minden napos használatra szerintem nem alkalmas, mert a bőrt tönkretenné, de heti 1-2 alkalommal talán annyira nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

adriennbota

2016. október 11.

Izzadásgátlásból csillagos ötös. De hosszútávon nem ajánlatos használni mivel nem valami egészséges. Ráadásul én volt, hogy izzadt bőrre vittem fel hát valami iszonyatosan viszkedtem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

melita13

2016. szeptember 24.

Ezt kellene reklámozni a TV-ben, nem a sok sz**t. Már egy használat után segített. Azt hittem már nincs remény, minden drága, haszontalan terméket kipróbáltam. Semmi nem segített. Itteni vélemények alapján találtam rá erre a csodaszerre. Gondoltam az a 600 Ft már se ide se oda, ennyi feleslegesen kidobott pénz után. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, igazából úgy voltam vele, hogy na persze majd egy ilyen olcsó termék fog rajtam segíteni....és nem hiszem el, de tényleg ez lett az egyetlen ami segített.
Ha lehetne 100 csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Ha lehetne 100 csillagot adnék neki!

dori03

2016. szeptember 3.

Télen-nyáron, stresszes időszakban és nyugalomban is nagyon izzadós vagyok és ezen semmi sem segített. Kipróbáltam ezt a terméket és valóban tökéletesen hat. Legalábbis arra a napra. Nekem ugyanis mindennap kéne használni, csak úgy szünteti meg teljesen az izzadást. Viszont ez lehetetlen, mivel már második nap rettenetesen marja a bőröm, viszket, ég... Így én egy este használom, aztán gyorsan alszok, hogy ne is érezzem... majd két napig pihentetem és többnyire Rexona maximum protection-nel próbálkozok mellé...és így tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol