Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

chemistryandwine

2017. január 13.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem izzadok, hogyha használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem izzadok, hogyha használom.

jajanna

2017. január 1.

Évek óta használom. Nekem az izzadás mértékét cseppet se csökkenti (az izzadságfoltok is ugyanúgy látszanak), de én azért veszem, hogy a kellemetlen szagokat megakadályozza, és arra tökéletes. Viszont nagyon szárít és a pólóim a hónalj résznél egy idő után kiszakadnak emiatt. :/ És mivel szárít, ezért én úgy szoktam használni, hogy éjjel bekenem testápolóval a hónaljam, hogy "pihenjen" és a kiszárított részek regenerálódni tudjanak, reggel pedig használom az antisudoricát. Így nincs kellemetlen szag, és éjjel helyrejön a hónaljamon a bőr. Csak nem tudom, hogy mit lehetne csinálni, hogy a pólóimat ne marja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

BBea28

2016. december 29.

Én is rátaláltam erre a termékre már egy ideje, nagyon megörültem, mert nagyon izzadós vagyok én is, viszont azért azt tudni kell hogy ez egy elég erős cucc, nem szabadna hosszútávon használni, főként mert ugye a mirigyek elzárása okozza főként a mellrákot is, ezért kár hogy nem lehet felhőtlenül használni... Néha néha azért belefér, bár nekem mintha nem lenne olyan hatásos már pár alkalom után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Mjölnira

2016. december 18.

Egész tinikoromban az izzadástól szenvedtem, bár hamarabb ráleltem volna erre a szerre. Eleinte, amikor használtam csípett piszkosul, meg teljesen megszüntette az izzadást, mostmár, a sokadik üvegcse után csak enyhíti azt, ami szerintem nem hátrány, nem gondolom, hogy túl egészséges megszüntetni teljesen az izzadságot. Nem tudnám kihagyni az életemből, komoly komfortérzet javító és még pénztárcabarát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

juliara

2016. december 9.

Eléggé izzadós vagyok és ez a termék mindenféle túlzás nélkül, szó szerint megváltoztatta az életem. Heti 2-3 alkalommal használom esténként. Kis mennyiségben szoktam csak felpacsmagolni, ugyanis ha túl sokat teszek rá, engem embertelen mód csíp, viszket, éget. Még az első használatoknál is ezt éreztem (bár lehet, akkor is csak az volt a baj, hogy túl sokat kentem fel). Azóta semmi ilyen jellegű problémám nincs vele és nincs se izzadás, se kellemetlen szag!! Való igaz, hogy brutál mód szárít, de engem már annyira elkeserített, hogy egyetlen dezodor sem használt, hogy elnézem neki, megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

janes933

2016. december 4.

Szülés után pár hónappal nagyon izzadós lettem. Szerencsére megtaláltam ezt és nagyon sokat segített. Főleg nyáron . 1 dobozzal használtam el, azóta helyre jött minden :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

VNiki

2016. december 2.

Nagyon izzadós vagyok. Ez a termék megkönnyítette az életemet, ha lehet ilyet mondani :D már pár használat után eltűntek a foltok a felsőimről. Az egyetlen hátránya, amit tapasztaltam, hogy eszméletlenül kiszárította a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Margitka

2016. november 22.

Nagyon izzadós voltam. Ez a szer már pár használat után jelentősen csökkentette az izzadást. Nekem be vált. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Agnes3518

2016. november 21.

Ez számomra hihetetlen, hogy milyen csodaszer. A főoldalon láttam meg a legújabb velemények között, és gondoltam megnézem mi ez. Nagyon örülök, hogy kiváncs voltam! Másnap mentem is egyből a gyógyszertárba. Kicsit tényleg szárít, de nálam a viszketés hamar el is múlik. Soha nem éreztem még magam ennyire magabiztosnak. Igaz féltem az első két nap, hogy nem lesz jó, és volt nálam dezodor pluszban. Nem volt rá szükségem. Ha én ezt hamarabb tudom, hogy ez a szer létezik létezik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

romsicsbori

2016. november 15.

Gimiben volt egy időszakom, ahol kifejezett izzadás keserítette meg az életemet. Minden napom stresszben telt, hogy vajon mikor jelenik meg a tócsa és mikor lesz szaga. Kipróbáltam mindenféle drogériai izzadásgátlót, stifteket, spray-ket, golyósokat egyaránt, de semmi nem segített. Aztán a háziorvos ajánlotta ezt a csodát. Lényegesen megkönnyítette az életemet. Az izzadás mértékét jelentősen csökkentette, és a kellemetlen szagoktól is végleg elköszöntem. Epilálás vagy borotválkozás után öngyilkosság volt használni, de hamar kitanultam. Kétnaponta alkalmaztam, próbáltam mindig szőrtelenítést követő napokban felvinni. Az izopropil-alkohol nagyon szárítja a bőrt (ezért jár a mínusz csillag), úgyhogy nem is érdemes minden nap. Kicsit kezd elavult lenni ez a magas alumíniumtartalom, de 6 éve még nem volt ekkora hype a mindenmentesség körül, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol