Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

GabrielaSabatini

2016. július 28.

Tinédzser koromban az iskolaorvos ajánlotta nekem, és akkoriban szuperül bevált. Most a 40-hez közeledve ismét erőteljesebben meg tudok izzadni, és bármilyen dezodort használok (néhány drágábbat is kipróbáltam), büdi vagyok a nap végére. Szóval itt volt az ideje, hogy újra ehhez a szerhez folyamodjak, annak ellenére, hogy állítólag durva összetevői vannak.
A tapasztalataim:
1. Sokkal alkoholosabb, mint régen. A "napsárga" színű felsőmet elkezdte pirosra színezni, de sima vizes, azonnali kézi mosás (inkább csak öblítés) után nem látom nyomát az elszíneződésnek. Most jut eszembe, hogy anno a fehér felsőimet meg sárgára színezte a hónaljnál, de az akkor nem jött ki belőlük sajnos.
2. Most is, régen is hígítás nélkül használtam a hónaljamon. Most mart mint állat, pedig nem frissen voltam borotválva, úgyhogy néhány perc után le kellett mosnom a hónaljamról. Akkor enyhült a maró-viszkető érzés, és hamarosan meg is szűnt. Ez volt 2 napja, és azóta szinte alig izzad a hónaljam, és semmi büdösség!! (Így nem kérdés, hogy öt csillagot adok.) Úgy tervezem jelenleg, hogy kb. hetente egyszer fogom csak használni (vízzel hígítva, ahogy lejjebb többen is írtátok - ezúton is köszönöm szépen az ötletet), de meglátjuk, hogy ez így megfelelő lesz-e, vagy esetleg gyakrabban kell-e alkalmaznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

A tapasztalataim:

csopke

2016. július 18.

Vagy 3 napja vettem, az első este kipróbáltam. Egész éjszaka viszkettem annyira, hogy éjszaka muszály volt tesápolózni. Azóta is viszketek. Majd egy idő után lehet még próbálkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Enne

2016. július 18.

Már próbáltam kb. egy éve, mivel szintén erős izzadással küzdök, télen-nyáron-stresszes helyzetben... Nekem borzalmasan csípi a bőröm, akkor is, ha nem szőrtelenítés után használom, akkor is, ha töményen csepegtetek vattakorongra és akkor is, ha bevizezem. A maró hatás mellett pár perc alatt ki is vörösödik a bőröm és kb 15 perc után mindig le kellett mosnom. Tudnátok tanácsolni valamit a használatához? Tényleg nagy szükségem lenne rá, ha tudnám használni! (Így sajnos csak 2 csillagot tudok adni a termékre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Ket001

2016. július 13.

Sajnos én is küzdök a túlzott izzadással, nagyon sok mindent kipróbáltam már, szinte már beletörődtem, hogy csak fekete felsőket vehetek fel, vagy olyat, amin abszolút nem látszik semmi pisztolytáska féleség. Ez egy csodaszer, az ára nagyon kedvező, sokáig kitart. Még kezdőként naponta vittem fel, de mivel nagyon szétmarta a hónaljam, ezért leálltam vele sokáig. Most megint itt a nyár és elővettem, végre szabadon vehetek fel színes felsőket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

hkrisztina

2016. július 13.

Igazi csodaszer. A dezodorokban lévő alumínium nem sokat használt nekem az izzadásgátlásban, így tizenévesen elkezdtem ezt használni. Heti egyszer, este, teljesen száraz hónaljra vittem fel és nagyon bevált. A használata közben csak alumínium-mentes dezodort használtam, mert nem szükséges (szerintem) a dupla önmérgezés. :) semmilyen kellemetlen szag nem érezhető a hónaljban
Tény, hogy tud csípni és volt, hogy arra ébredtem fel éjjel, hogy vakarom a hónaljam, de nem volt gyakori eset. Aki izzadós, az tudja, hogy milyen szörnyű az, így inkább választottam ezt a kis csipkelődő érzést, mint a könyékig érő pisztolytáskát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

diesel22

2016. július 11.

Kb. 3 hetem vettem gyógyszertárban, mindösszesen 2-szer használtam (2 egymást követő napon), nos az izzadást teljes mértékben nem szünteti meg (szerencsére), viszont nem hagy foltot a ruhán (semmilyen foltot) és nem büdösödik be az ember tőle (minimálisan sem). Én is azt mondom, hogy egy csodaszer, megérti az 5 csillagot. Kíváncsi vagyok mikor kell majd újra használnom, 3 hete szépen tart az a 2 alkalmas használat, szóval tényleg szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Ariel001

2016. június 30.

Csodaszer ez a cucc! A használatát tényleg ki kell tapasztalni, borotválkozás után ne próbáljátok ki...Első alkalommal amikor borotválkozás után használtam nem tudtam elaludni a maró, égető fájdalomtól, és az éjszakai zuhany amit enyhítésül vettem sem sokat segített a helyzeten...Nedves hónaljon is hasonló érzést produkál. Én éjszakára szoktam használni, van hogy egymás utáni napokon pár napig, van hogy tartok 1-2 nap szünetet a használatok közt, ha már érzem hogy nagyon száraz a bőröm szüneteltetem kicsit, mert tényleg kisebesíti a hónaljon a bőrt! Nagyon nagyon hatásos, napokig, sőt megkockáztatom hogy 1-2 hétig is megszűnteti teljesen az izzadást!Sajnálom hogy későn találtam rá, tinikoromat megkeserítette a túlzott izzadás! Vattakorongra szoktam kiönteni belőle, és nyomkodó mozdulatokkal viszem fel-direkt nem húzogatom hogy nehogy kidörzsöljem a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Alex0920

2016. június 16.

Tényleg egy csodaszer. Tini koromban fordultam ehhez a termékhez végső elkeseredésemkor, ugyanis még a pulcsikat is átizzadtam és nagyon szégyelltem magam emiatt. Nem érdekelt mennyire csíp vagy szárítja ki a hónaljam csak az érdekelt hogy nem izzadtam tőle. Kb 1 hétig szabad használni, utána egy jó darabig nem izzad az ember. Több hetes használat után tényleg teljesen kiszárítja a hónaljat és nagyon fájdalmas tud lenni. Borotválkozás vagy epilálás után egyáltalán nem ajánlom, sikítani tudtam volna utána... Esténként kell felkenni kb 1 hétig és tökéletes lesz a hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

tellmeastory95

2016. június 15.

Vannak területek, ahol biztosan nem használnám, viszont nekem a talpamon nagyon jól bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. június 9.

Még tesztelgetem, de szeretnék valami első benyomás-szerűt írni róla. Itt, krémmánián láttam meg és először úgy voltam vele, hogy hű, én ilyet biztos nem használnék, valamiért bennem az maradt meg, hogy tönkreteszi a bőrt, csontig szárítja, kellemetlen és nem mellesleg az összetevői miatt még káros is.Őszintén megvallva nem tartottam magam soha "kórosan" izzadósnak, ezért sem gondoltam, hogy nekem erre szükségem lenne, aztán rájöttem, hogy annyit szorongok, -főleg most, hogy beköszöntött a jó idő- az izzadságfoltok és a kellemetlen szagok miatt, hogy engem nem érdekel, lesz, ami lesz, én ezt most megveszem. Hát meg is vettem, ki is próbáltam és imádom. Az illata nekem nagyon szúrós, de ha nem szagolgatom direktbe, akkor nem is érzem, nem zavar. Tegnap "viseltem" először, meleg és stresszes napom volt, de sem kellemetlen szag, sem izzadságfolt nem zavart, csak a puha, tiszta érzet, amire eddig semmi nem volt képes, legyen az stift, roll-on, spray, 300Ft-os, vagy 2700, tényleg semmi nem használt. Szoktam felé egy kicsit kenni a szokásos Dove uborkás-zöldteás stiftemből, már csak az illata miatt is, de igazából eddig az sem segített túl sokat, elkenegetem, de ennyi, az igazi varázslat ebben a termékben van. Még nem nagyon tapasztaltam ki, hogy milyen gyakran is kell ezt használni, a csomagoláson írt napi használat azért szerintem durva és szükségtelen, hetente-kéthetente fogom használgatni, szerintem tökéletesen elég lesz. Összességében pozitívan csalódtam a termékben, a problémát tökéletesen orvosolta, ezen felül nem szárított és nem irritált, ja és nem mellesleg olcsó, mivel egyszerre nagyon keveset használok egy ekkora mennyiség talán egy évig elég is lesz. Megelőlegezem neki az öt csillagot, aztán ha ez változik majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 9.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol