Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

d0rk4

2016. november 10.

Valószínűleg rettentő egészségtelen, de mégis 1000 csillagot ér, mert végre bármilyen ruhát felvehetek - se foltok, se kellemetlen szagok, csak a rég várt magabiztosság. :) 3-4 naponta használom, hogy ne irritálja túlzottan a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Polli

2016. október 23.

Gimiben évekig küszködtem az izzadással, semmi sem használt. Aztán olvastam erről az oldatról, gyógyszertárban vettem 2-300 Ft-ért. Nem fűztem nagy reményt hozzá, így annál nagyobb volt a meglepetés, hogy már az első használat után megszüntette az izzadást. Frissen borotvált hónaljra öngyilkosság felvinni, mert iszonyúan mar, erre nagyon oda kell figyelni, mert nekem pl. emiatt napokig megmaradó pörsenéseket okozott. Utána megtanultam, hogy tiszta, de nem frissen borotvált hónaljon sokkal kevésbé csíp, szinte alig észrevehetően. Olvastam valahol, hogy akkor a leghatásosabb, ha este keni fel az ember, reggel pedig a maradékot le kell mosni. Ebben lehet valami, mert a ruhákat sajnos sárgára színezi, ha nem mosom le reggel. Minden napos használatra szerintem nem alkalmas, mert a bőrt tönkretenné, de heti 1-2 alkalommal talán annyira nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

adriennbota

2016. október 11.

Izzadásgátlásból csillagos ötös. De hosszútávon nem ajánlatos használni mivel nem valami egészséges. Ráadásul én volt, hogy izzadt bőrre vittem fel hát valami iszonyatosan viszkedtem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

melita13

2016. szeptember 24.

Ezt kellene reklámozni a TV-ben, nem a sok sz**t. Már egy használat után segített. Azt hittem már nincs remény, minden drága, haszontalan terméket kipróbáltam. Semmi nem segített. Itteni vélemények alapján találtam rá erre a csodaszerre. Gondoltam az a 600 Ft már se ide se oda, ennyi feleslegesen kidobott pénz után. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, igazából úgy voltam vele, hogy na persze majd egy ilyen olcsó termék fog rajtam segíteni....és nem hiszem el, de tényleg ez lett az egyetlen ami segített.
Ha lehetne 100 csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Ha lehetne 100 csillagot adnék neki!

dori03

2016. szeptember 3.

Télen-nyáron, stresszes időszakban és nyugalomban is nagyon izzadós vagyok és ezen semmi sem segített. Kipróbáltam ezt a terméket és valóban tökéletesen hat. Legalábbis arra a napra. Nekem ugyanis mindennap kéne használni, csak úgy szünteti meg teljesen az izzadást. Viszont ez lehetetlen, mivel már második nap rettenetesen marja a bőröm, viszket, ég... Így én egy este használom, aztán gyorsan alszok, hogy ne is érezzem... majd két napig pihentetem és többnyire Rexona maximum protection-nel próbálkozok mellé...és így tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

GabrielaSabatini

2016. július 28.

Tinédzser koromban az iskolaorvos ajánlotta nekem, és akkoriban szuperül bevált. Most a 40-hez közeledve ismét erőteljesebben meg tudok izzadni, és bármilyen dezodort használok (néhány drágábbat is kipróbáltam), büdi vagyok a nap végére. Szóval itt volt az ideje, hogy újra ehhez a szerhez folyamodjak, annak ellenére, hogy állítólag durva összetevői vannak.
A tapasztalataim:
1. Sokkal alkoholosabb, mint régen. A "napsárga" színű felsőmet elkezdte pirosra színezni, de sima vizes, azonnali kézi mosás (inkább csak öblítés) után nem látom nyomát az elszíneződésnek. Most jut eszembe, hogy anno a fehér felsőimet meg sárgára színezte a hónaljnál, de az akkor nem jött ki belőlük sajnos.
2. Most is, régen is hígítás nélkül használtam a hónaljamon. Most mart mint állat, pedig nem frissen voltam borotválva, úgyhogy néhány perc után le kellett mosnom a hónaljamról. Akkor enyhült a maró-viszkető érzés, és hamarosan meg is szűnt. Ez volt 2 napja, és azóta szinte alig izzad a hónaljam, és semmi büdösség!! (Így nem kérdés, hogy öt csillagot adok.) Úgy tervezem jelenleg, hogy kb. hetente egyszer fogom csak használni (vízzel hígítva, ahogy lejjebb többen is írtátok - ezúton is köszönöm szépen az ötletet), de meglátjuk, hogy ez így megfelelő lesz-e, vagy esetleg gyakrabban kell-e alkalmaznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

A tapasztalataim:

csopke

2016. július 18.

Vagy 3 napja vettem, az első este kipróbáltam. Egész éjszaka viszkettem annyira, hogy éjszaka muszály volt tesápolózni. Azóta is viszketek. Majd egy idő után lehet még próbálkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Enne

2016. július 18.

Már próbáltam kb. egy éve, mivel szintén erős izzadással küzdök, télen-nyáron-stresszes helyzetben... Nekem borzalmasan csípi a bőröm, akkor is, ha nem szőrtelenítés után használom, akkor is, ha töményen csepegtetek vattakorongra és akkor is, ha bevizezem. A maró hatás mellett pár perc alatt ki is vörösödik a bőröm és kb 15 perc után mindig le kellett mosnom. Tudnátok tanácsolni valamit a használatához? Tényleg nagy szükségem lenne rá, ha tudnám használni! (Így sajnos csak 2 csillagot tudok adni a termékre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Ket001

2016. július 13.

Sajnos én is küzdök a túlzott izzadással, nagyon sok mindent kipróbáltam már, szinte már beletörődtem, hogy csak fekete felsőket vehetek fel, vagy olyat, amin abszolút nem látszik semmi pisztolytáska féleség. Ez egy csodaszer, az ára nagyon kedvező, sokáig kitart. Még kezdőként naponta vittem fel, de mivel nagyon szétmarta a hónaljam, ezért leálltam vele sokáig. Most megint itt a nyár és elővettem, végre szabadon vehetek fel színes felsőket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

hkrisztina

2016. július 13.

Igazi csodaszer. A dezodorokban lévő alumínium nem sokat használt nekem az izzadásgátlásban, így tizenévesen elkezdtem ezt használni. Heti egyszer, este, teljesen száraz hónaljra vittem fel és nagyon bevált. A használata közben csak alumínium-mentes dezodort használtam, mert nem szükséges (szerintem) a dupla önmérgezés. :) semmilyen kellemetlen szag nem érezhető a hónaljban
Tény, hogy tud csípni és volt, hogy arra ébredtem fel éjjel, hogy vakarom a hónaljam, de nem volt gyakori eset. Aki izzadós, az tudja, hogy milyen szörnyű az, így inkább választottam ezt a kis csipkelődő érzést, mint a könyékig érő pisztolytáskát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol