Naturland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. január 12.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

A rozmaring illóolaj izomgörcsoldó hatású, ajánljuk fáradtságra, gyengeségre, kimerültségre.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.