Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%, tiszta, természetes illóolaj.

Kismukk01

2018. január 4.

Párologtatásra, és masszìrozáshoz használom, nagyon szeretem az illatát. néha mentaolajjal variálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

cattitude

2017. május 29.

nagyon jó illatú olaj, nagyon szeretem párologtatni a lakásban, ecetes öblítővízbe is szoktam tenni. rendszeres használat mellett is hónapokig elég ez a kis üveg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Linalool, Citral

További info az összetevőről a KM-blogon >>