Naturlove

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   http://www.naturlove.hu/termek/ghanai_shea_vaj_koromviragolajjal_es_ylang-ylang_illattal.html   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A repedezett bőrt simává és bársonyossá varázsolja, és helyreállítja természetes rugalmasságát. Ekcémás panaszokra, érzékeny bőrre, bőrhibákra, hegekre is tökéletes megoldás. Felfrissíti, táplálja, ápolja, hidratálja a bőrt, ami puha és hidratált lesz, egészségessé válik.

odett79

2018. január 10.

Évek óta használom a Naturlove shea vajait. Egész a legutóbbi 2 vásárlásig nagyon meg voltam elégedve.
Azonban meg kellett állapítanom, hogy a minőségben valami végleg megváltozott.

Az utolsó termék amit vásároltam romlott volt. Penetráns avas kemikáliára emlékeztető szaga volt. Bőrre kenve irritált. A termék színe világosabb volt a szokásosnál, az állaga sem olyan volt,mint a megszokott.

Ki kellett dobnom. A csomagoláson sem a gyártási idő, sem az eltarthatóság nem volt feltüntetve.
Az ezt megelőző vásárláskor a termék még a megszokott illatú, állagú volt, viszont a felbontás után néhány héttel az is megavasodott. Holott régebben a termékek hónapokig is elálltak felbontás után.
Sajnos ugyanezek voltak a tapasztalataim a Naturlove shea vaj szőlőmagolajjal citrom és levendula illatú termékkel is!

Sajnos ezek után megválok ettől a márkától. Soha többé nem fogok Naturlove terméket vásárolni. Nagyot csalódtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Azonban meg kellett állapítanom, hogy a minőségben valami végleg megváltozott.

sophie18

2015. április 29.

Nagyon szeretem, konnyen kenhető, szuper illattal. Kivalo hidrataló, regeneráló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. szeptember 30.

Kiválóan ápolja, hidratálja a száraz, ekcémás bőrt. Kellemes ylang-ylang illatú, állaga kissé keményebb, de a bőrre felvíve azonnal puhul, jól kenhetővé válik. Egy-egy alkalommal kevés kell belőle, nedves bőrbe kell masszírozni. Elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.