Naturol

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Az illatanyaggal sokrétű hatásokat lehet elérni, mivelfelpezsdítő, immunerősítő, antibakteriális, köptető, hurut -, és nyákoldó, fájdalom-, és gyulladáscsillapító. Kifejezetten ajánlott légúti megbetegedéseknél, mozgásszervi panaszoknál és borbántalmak esetén. Jótékony hatásait számos módon élvezhetjük, például: illatos aromafürdőt készítve, inhaláció útján, vagy párologtatással. Antibakteriális borápoló olajat is elállítgatunk belőle, ha bedörzsölőszerbe vagy lábfürdőbe csepegtetünk 4-5 csepp fenyőolajat.

paranoidcat

2017. április 20.

Levegőfrissítésre szoktam használni, fürdővízbe, balzsamba - igazából bármibe. Ez a kedvenc illatom: tiszta, balzsamos, nyugtatja a lelkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

devababa

2016. december 2.

Illata a szokasos pinus silvestris. Kiprobaltam es jo. Arban is megfelelo, ha van ra kedvezmeny, akkor verhetetlen az ara. En igy vettem 499 Ft-ert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

natasa

2012. szeptember 24.

Orrdugulásra párologtatva kiváló! Kellemes az illata is, és valóban nagyon jó nyákoldó.
Náthára párologtatva: citromolajjal és borsmentaolajjal keverve nagyon hatásos!
Rozmaringolajjal keverve hátfájára, izomfájdalmakra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Náthára párologtatva: citromolajjal és borsmentaolajjal keverve nagyon hatásos!
Rozmaringolajjal keverve hátfájára, izomfájdalmakra is jó.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.