Naturol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Fogyókúrás olajként is alkalmazzák, mivel jó hatással van az emésztésre és szélgörcsoldó. Mozgásszervi problémára (például izom-, és ízületi fájdalmak és sportsérülések kezelésére) használjuk keverékbe levendula, menta és szantálfa olajokkal együtt.
Fertőtlenítőszer lévén javasolt szájvizek, öblögetőszerek és ecsetelők alkotórészeként alkalmazni.

Karmazsindio

2021. február 19.

Kicsit csalódtam benne. Nagyon folyik a cseppentōs részbōl, nehezen kontrollálható. Az Aromaxnál jobb a kivitelezés. Szerettem volna szeretni ezt a termékcsaládot, több illóolajat is megvettem tōlük, de úgy néz ki nem fogom :(.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.