Naturol

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb

Párologtatva feszültségoldó, élénkítő. Ápolja a fertőzött bőrfelületet. Lábápoláshoz is alkalmazható.

Lina14

2019. augusztus 9.

Én készítettem egy házi tonikot amibe ezt beleraktam. Az arcom észerevehetőbben sima lett és pattanások is kevésbé fordultak elő, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

exhocmomento

2018. július 10.

Aromax teafa olajról váltottam erre, mert a hozzám legközelebbi Rossmannban nem lehet aromaxosat kapni. Ahhoz képest ennek az illata kevésbé erős, de hatásában ugyanolyan jó. Az igaz, hogy nem csepeg, hanem folyik belőle az olaj, de az aromaxosból meg pont, hogy az üveg felénél valami megakadt, és onnantól egyszerűen már nem jött belőle semmi. Úgyhogy még mindig ez "túláradás" a kisebb rossz.
Leginkább az arcomra használom, aloe vera géllel kombinálva pattanásokra nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Mese89

2018. január 11.

Teszi a dolgát, de 2 darabot vásároltam már és egyikkel sem lehet csepegtetni, szó szerint ömlik belőle az olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

whyteangel

2013. június 20.

A dm-ben vettem meg, kb 1000 Ft volt, de sok-sok pozitív véleményt olvastam róla, gondoltam, egy próbát megér.
Először a sima gyógyszertári hidratálókrémbe cseppentettem 2-3 cseppet, de annyira rossz az illata, hogy inkább rózsaolajjal és jázminolajjal nyomtam el. A krémet igazából hidratálásra használom, de a teafaolaj fertőtlenítő hatása nem ronthat rajta-gondoltam. Mivel kicsi mennyiségben van jelen a krémben, így a hatása kevésbé észrevehető.
Hogy jobban megbizonyosodhassak arról, hogy tényleg hat-e a pattanásokra az olaj, egy 2 dl-es pohárba hideg vizet engedtem, ebbe csepegtettem 4-5 csepp olajat, majd egy vatta segítségével áttörölgettem a kritikusabb pontokat. Egy nappal később semmi változást nem tapasztaltam, és emiatt elég csalódott voltam. A kenegetés utáni második napon azonban a két kis rondaságnak nyoma sem volt, ez egészen ledöbbentett. Így utólag is azt mondom, hogy elég gyorsan kifejti a hatását- és hangsúlyoznám, hogy én egyetlen egyszer használtam- de nem szabad azonnali javulást várni. 2 nap alatt viszont megküzd szinte bármivel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

FaerieQueene

2013. június 19.

Ugyanolyan jó, mint az Aromax. A pattanásokat szépen leszárítja. Arckrémbe szoktam tenni, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

ágica

2013. április 19.

Update: Sajnos hosszútávon nem vált be, sőt valószínűleg múltkor is csak azért tűnt hatásosnak, mert gyümölcssavas radírt használok, ami nagyon jót tesz a bőrömnek, én balga pedig azt hittem, hogy ennek a hatására lett jobb a bőröm. Ráadásul elég gagyi a cseppentője, mert mivel már kevés van benne, alig jön ki bármi is. Hígítatlanul se jött be sajnos, de tonikkal keverve kinyomott pattikra jó, fertőtlenít. Illetve ami még negatívum, hogy nagyon fénylik az olaj állag miatt a bőröm tőle és nehezen szívódik fel. Mindent összevetve 3 csillag, mivel nem ront a problémán legalább és gondolom nekem van csak ilyen furcsa bőröm, hogy semmi sem hatásos:D
2013. ápr. 4.Itt krémmánián olvastam a teafaolajról, mint a BP természetes alternatívájáról. Nekem a bp nem vált be, sőt, így úgy gondoltam teszek egy próbát, hátha ez jó lesz.Nem rég óta használom, de eddig tetszik a hatása. Tonikot rácseppentek egy vattára, arra pedig kb 2 csepp teafaolajat, és picit mintha szebb lenne a bőröm. Sajnos nagyon gyorsan fogy, igaz napi 2x használom, de már kb a fele nincs meg, és kb 2 hete vettem meg. Amúgy nagyon tömény, büdös szaga van, de ha ez a szebb bőr ára, hát legyen:) Egy biztos, az én bőrömre sokkal jobb mint a bp:) Később updatelek, hogy hosszú távon milyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.