Naturpolc

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Herbaház, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Herbaház, online
Kategória:   Szappanok

100% natúr alapanyagokból, Ghánai shea vajas fekete szappan

Az afrikai fekete szappan összetevői mindössze a Ghána-i organikus shea vaj, kókuszolaj és pálma olaj, vagyis 100%-ban természetes. Nem tartalmaz kémiai összetevőket, adalékanyagokat, színező vagy illatosító anyagokat, vagy állati eredetű összetevőket. Nagyon gyakran használt kozmetikai anyag és alapanyag. Bármely testrészen alkalmazható- kéz, arc, test vagy akár hajra is. Természetes módon gazdag A és E -vitaminban, amit a shea vajnak köszönhet. Könnyen porlad, kezelése ezért némi odafigyelést igényel- de megéri!

Összetevők: elszappanosított shea vaj, kókuszdióolaj, pálmamag olaj és kakaóbab hamu. 50% shea vaj felhasználásával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

javi

2018. március 17.

Én igazából jobbra számítottam. Tele volt/van a közösségi média a black soap kedvező hatásáról az arcbőrre, ki akartam én is próbálni és ezt választottam mert ez volt a legszimpatikusabb. A szappan nem nagyon habzik, plusz sokáig elég. Az én bőrömet viszont nagyon szárította és a pattanásokat nem szűntette meg. 3 csillag mert utána tisztának éreztem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

xndpt

2017. július 29.

Kellemes vele mosakodni, dús habja van. Hajmosásra nem ajánlom (szerintem a fekete szappan egyáltalán nem való hajmosásra), az eredmény zsírosan összetapadó, de csontszáraz haj, viszkető fejbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

delorean

2016. március 19.

Ez a második fajta afrikai fekete szappan, amit kipróbáltam, és ennél maradtam, mert ez nem szárította szét az arcbőröm, és nem irritált annyira, mint a másik márka (vagy a Mosómamis, vagy a Ghána, már nem emlékszem pontosan). Csak arctisztításra használtam, szerintem valamennyit javított is a bőrömön, de a problémát egy arctisztító önmagában nem valószínű, hogy megoldja.
Azóta áttértem a Balea Med Ultra Sensitive waschgel-re, mert időközben elkezdtem a BHA hámlasztást, és ehhez nem javallott a szappannal való arctisztítás. Testre elhasználom, de mivel már szappant is tudok készíteni házilag, így nem biztos, hogy újraveszem. :D
Amíg használtam, addig szerettem, jól tisztít, krémes habja van. Ajánlatos a kézben előbb felhabosítani, és úgy felvinni a bőrfelületre, mert vannak benne darabkák, amik könnyen felsérthetik a bőrt, de ez mindegyik afrikai fekete szappannal így van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.