Naturpolc

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Egyedülálló felépítésű olaj, széles körben használják a kozmetikai iparban. A jojoba olaj egyike a legstabilabb  olajoknak , közismerten kiváló hidratáló képességű, mert nagyon hasonlít az emberi faggyúra , amit szervezetünk termel,  bőrünk természetes síkosítója és hidratálója.

Alapanyagként használható többek közt az alábbiakhoz: masszázs olajok , krémek , szappanok, ajak balzsamok , samponok , balzsamok.

LittleBear

2020. január 3.

Szeretem ezt az olajat, nagyon puha és táplált érzetű tőle a bőröm. Arcolajat készítettem belőle, és mivel kissé nehezebben szívódik be, így esténként szoktam használni. Ajándékba szakállápoló olajat is csináltam belőle, mert akinek csináltam érzékeny bőrű, ez viszont antiallergén. Ár-érték arányban szerintem megéri, mert a drogériákban majdnem ugyanennyiért tudok venni de csak 20 ml-t. Összességében én meg vagyok vele elégedve, ezért jár az 5 *.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Audry1

2019. szeptember 10.

Ettől a márkától több olajat vettem már, ahogyan a jojoba olajat is. Én arc hidratálására szoktam használni esténként. Nehezen szívódik be, viszont táplál. Reggelre nem hagy nyomot az ágyneműn, az arcom pedig sima és puha lesz. A hidratáción kívül jelentősen csökkenti a pattanások kialakulását és az arc gyulladását.
Ár/érték arányban is szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Ár/érték arányban is szerintem tökéletes.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil