Naturprodukt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: Ingrid123, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Lábápolók

A seprűvénák láthatóságának csökkentésére és a szép lábak kozmetikai ápolására ajánljuk.  A Dr. Theiss Mikro-Venen seprűvénát elfedő balzsam értékes anyagokat tartalmaz . A hozzáadott pigmenteknek köszönhetően csökken a seprűvénák láthatósága, míg a vadgesztenye-, tigriskarom-, szőlőlevél kivonat, az E-vitamin, pantenol, és a jojobaolaj a bőr optimális ápolását biztosítja. Bemasszírozva kellemesen hűsíti a lábat.

Annai

2019. július 3.

Valamennyire halványította a seprűvénákat, ezért nem mondanám pénzkidobásnak. Érdekes sárgás színe van, ami metálosan csillog a fényre. A legjobb eredményt seprűvéna kezelésében, én házilag készített körömvirág olajjal értem el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Ingrid123

2016. július 28.

Szinte semmit nem ér. Csak apróbb seprűvénáim vannak, de szinte semmit nem javított rajta a napi kétszeri használat. Bőrápoló hatása érezhető, de ahhoz jóval olcsóbb testápolók is megfelelőek. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Elkofen

2016. június 15.

Teljes pénzkidobás és még drága is. (Bár én szerencsére akciósan vettem). Amúgy 2600-és 2900 Ft között mozog a 100 ml ára.
Kisfiam születése után kialakult néhány vékony, lila seprűvéna a combomon. Pedig vékony, sportos alkat vagyok és nem híztam sokat a terhesség alatt. Szülés után a kevéske súlytöbbletem fél év alatt lement. Viszont ezek a fránya, lilás erecskék megmaradtak a combomon és nem tudok velük mit kezdeni. Pedig amúgy simán hordhatnék miniszoknyát, mert kisportolt lábaim vannak (így 40 évesen is). Tudom, hogy az orvosi (lézeres) eltávolítás lenne az igazi számomra, de ha nem muszáj, akkor nem folyamodom drasztikus beavatkozáshoz.
Gondoltam teszek ezzel a krémmel egy próbát, hátha kissé halványítja az erecskéket. (Nem tudom, milyen csodában reménykedtem.) Az égvilágon semmi változást nem észleltem. Optikailag zéró hatás! Nem igaz, hogy csökken a seprűvénák láthatósága és nem is hűsíti a bőrt! Talán csak annyi előnye, hogy az összetevői miatt van némi bőrápoló hatása. Nem ajánlom, mert ennyit egy sima, olcsó testápoló is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Luca33

2015. március 15.

Leárazva vettem meg.
Nos, még csak 3szor használtam, de egy tuti: optikailag szinte nulla a hatása. Miután szépen elkenegetem a krémet, érzek némi bizsergést a lábszáramon, de kb. ennyi. Aki el akarja maszkolni a lábait, használjon inkább harisnyát (szilárdat, vagy folyékonyat).
Bővebben majd egy hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Leárazva vettem meg.
Bővebben majd egy hónap múlva.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A törpefenyő tűleveléből kinyert olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyagként használt összetevő.