Naturprodukt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakbalzsam kókuszolajjal, mindennapos használatra. A színtelen Lacalut ajakbalzsam puhává és bársonyossá teszi az ajkakat.

mrs.imperator

2019. március 29.

Én is fogkrémmel szereztem be, nagyon szerettem, olyan mint a Classic Labello, krémes, natúr színű és jól hidratál. Szívesen újravenném, teszi a dolgát, jó ajakápló :) Még a hideg téli szezont is bírja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Babooca

2019. február 18.

Lacalut fogkrémhez volt csomagolva. Az általam megszokott állaghoz képest ez folyós, krémes nem pedig stiftes állagú. Az ápoló hatása jó, hagy egy zsíros réteget az ajkakon. Az Eos-t nem körözi le, de az érzékeny bőrűeknek kiváló lehet mert nem illatosított és egész jó összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Katalin982

2018. február 19.

Lacalut Aktív fogkrémhez kaptam ajándékba; azóta is vadászom rá, próbálom beszerezni. Krémes, nagyon jól hidratál, az egyik kedvenc ajakápolóm lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

anitzsirK

2017. augusztus 28.

Kellően -- talán kissé túlságosan is -- krémes állagú kence, így gyorsabban fogy, mint a többi ajakápolóm, de hatását tekintve elégedett vagyok vele -- mondhatni veri népszerűbb társait. Ráadásul Lacalut White fogkrémmel együtt (vagyis ahhoz ajándékba) mindössze 500 forintért jutottam hozzá(juk).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Petrolatum, Hydrogenated Coconut Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax