Naturprodukt

Ár:   753 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 753 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 753 Ft

A szájban baktériumok számának növekedése okozhatja a rossz leheletet és a foglepedék kialakulását. Klinikai vizsgálatok igazolják, hogy a Lacalut flora fogkrém alkalmazása csökkenti a baktériumok számát. Olyan speciális összetevőket tartalmaz, mint a petrezselyemolaj, olívaolaj, mentol, melyek friss leheletet biztosítanak, és gátolják a kellemetlen szájszag kialakulását.

• Megszünteti a kellemetlen szájszagot
  • Csökkenti a foglepedék kialakulását
  • Tartósan friss leheletet biztosít

Nátrium fluoridot tartalmaz (900 ppm fluorid).

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 753 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

claudia.nyilas

2016. november 19.

Kellemes mentolos íz, ketten együtt a parodontax-al teljesen jól szinten tartják a fogaim érzékenységét. Tudom egyik sem arra van, de tényleg semmi érzékenységet nem tapasztaltam, míg a Sensodyne-vel igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Makk Zsuzsó

2016. október 12.

Teljesen átlagos fogkrém, túlárazva. Ezt a foglepedék-csökkentést nem tudom értelmezni. A lepedéket önmagában nem értem, mitől csökkentené, arra van egy speciális eszköz, a neve fogkefe. Ha fogmosás után eszem, akkor újra ott a lepedék, akár Lacaluttal mosom, akár mással. Nem tapasztaltam, hogy fogmosás után a fogaim taszították volna az ételmaradékot, vagy kevesebb tapadt volna meg. Marketingbullshit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Mehecske

2016. augusztus 3.

Az árához képest kis adag, mindössze 50 ml. A belbecs sem sokkal jobb, mire megszoktam a semmilyen ízét, el is fogyott. Ráadásul semmivel nem hozott jobb eredményt, mint bármelyik másik, olcsóbb fogkrém, amelyik ugyanezt, vagy még többet is nyújt ettől a flora-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.