NeoCell

Ár:   $20   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: adrikanemeth, az összetevőket feltöltötte: szancs95, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $20
Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hal kollagén és hialuronsav speciális kombinációja az egészséges, erős és hidratált bőrért. Ez a kombináció elősegíti a bőr megújulását.

Összetevők: Fish Super Collagen,  Natural Hyaluronic Acid,  Vitamin C (As Ascorbic Acid),  Copper (As Copper Gluconate),  Zinc (As Zinc Oxide),  Silicon (As Silicon Dioxide),  Magnesium (As Magnesium Oxide),  Vitamin B12 (As Cyanocobalamin),  Vitamin B6 (As Pyridoxine Hcl)

juditkaa70

2016. március 15.

Kiváló kapszula! Hála istenek a kombinált bőrtípusom miatt nincsenek ráncaim,viszont vízhiányos. Ezzel a kapszulával tökéletesen hidratálttá teszem a bőröm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 15.

adrikanemeth

2014. április 26.

Hálát adok a sorsnak, hogy rátaláltam erre a kollagén termékre. Lassan 1 hónapja szedem és a bőröm igen hálás érte. A hámlasztás és ez a termék puhává, egészségessé teszik a bőröm. Remélem a hosszútávú hatása is lesz! 1 hónap múlva jövök az eredményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.