NeoCell

Ár:   $20   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   250 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: adrikanemeth, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   $20
Kiszerelés:   250 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kollagén egy olyen összetett fehérje, amely építőköve a szervezetünknek. A kollagén pótlása a legalapvetőbb dolog, amit egy ember tehet, hogy megakadályozza a korai bőröregedést. A kollagén csökkenti a finom vonalakat és ráncokat, támogatja a csontszövetet, erősíti a hajat, csökkenti a hajhullást, erősíti a gyenge körmöket, javítja a kötőszövetek rugalmasságát. Ez a termék 19 aminosavat tartalmaz. Különösen magas százalékban tartalmaz glycinet, prolinet, alaninet és hydroxyprolinet.A termék egy nagyon jól hasznosuló enzematikus úton hidrolizált kollagnét tartalmaz, amelyet a szervezet maximálisan tud hasznosítani. A haza drogériákban kapható kollagén kapszulákhoz képest lényegesen magasabb hatóanyagot tartalmaz.

1 tabletta 1000 mg kollagnét tartalmaz. A gyártó ajánlása szerint naponta kétszer 3 darab tablettát kell szedni. A maximális felszívódás érdekében éhgyomorra kell bevenni és 30 percet várni kell az érkezésig.

Összetevők: Hydrolyzed Super Collagen 1 & 3, Sodium, Vitamin C (As Calcium Ascorbate), Vegetable Magnesium Stearate

bogczi

2015. május 15.

Próbáltam, de szerintem ennél a Scitec Collagen Liquid-je sokkal jobb, ráadásul besétálok bármelyik boltba és megkapom olyan 5000 forint magasságában. Ráadásul az 10.000mg kollagént tartalmaz, lehúzom a 25 milit éhgyomorra és 1 hét után érzem, hogy az izületeim jobbak, a körmeim meg beton kemények. :)
Ez kap 3 csillagot, mert hatni hat, de ez a 3x2 tabi nekem macerás, nem mindig tudom tartani ezt az adagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

mazsola

2015. május 15.

@adrikanemet Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

@adrikanemet Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!

adrikanemeth

2015. január 15.

Jó fél éve kezdtem el szedni, mert sokat olvastam a jótékony hatásáról. Bár csak a szemem körül vannak kisebb ráncocskák, de a korom miatt úgy gondoltam, csak jót tehet a kollagén kapszula/tabletta, így azóta ezt szedem. Azt nem tudom, hogy emiatt, vagy a c vitamin szérum hatására, de a bőröm a 36 évemhez képest viszonylag feszes. Igaz, a csomagoláson napi 6 tabletta az ajánlott, de én csak 3-at veszek be reggel. Tőlem megkapja az 5 csillagot és bízom benne, hogy hosszú távon csakis pozitív hatással lesz a bőrömre, hajamra, körmömre.
Ja, én arról a bizonyos amerikai oldalról rendelem 20 dollárért, mert itthon nem tudják, hogy mennyit kérjenek érte(12000 Forintért láttam!!!!!!!!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.