Neogen

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Neogen Real Fresh Green Tea Cleansing Stick egy táskabarát habzó arclemosó, amelyet Charlotte Cho, a Soko Glam alapítójának hozzájárulásával alakított ki a Neogen.

13 növényi olajjal dusított, amelyek hozzájárulnak a szennyeződések és a smink eltávolításához, a rúdban található zöld tea levelek pedig enyhén radírozó hatással vannak a bőrre.

Alacsony pH-val, a gyengéd tisztítás érdekében.

Julus92

2020. július 27.

Én is utazásra vettem még anno, aztán rájöttem, hogy ehhez túl nagy a kiszerelése, így inkább otthon használtam el.
Nem szárít, de azért nem tisztít maradéktalanul. Használat után úgy éreztem, hogy nem tudom teljesen lemosni az arcomról vízzel, és nem is tűnt jó ötletnek az arcomon hagyni ebből a lemosóból. Féltem, hogy eltömíti a pórusaimat a szappanos állag és a kókuszolaj miatt.
A másik: teafalevél darabkái egy lemosóban?? Ezzel kapcsolatban akár lehettek volna fenntartásaim már a vásárlás előtt is mondjuk... A tealevelek kicsit karcolták az arcomat, nem nagyon tudtam kitalálni, hogy ezeknek mi is a funkciója egy lemosóban. Radírozáshoz kevés, és túl nagyok a darabkák, ráadásul egy lemosás során alig 1-2 darab oldódik ki belőle...
Őszintén nem értem, hogy miért hype-olják ennyire ezt a terméket egy csomó külföldi bejegyzésben, én emiatt vettem meg. Ma már igyekszem tudatosabban vásárolni, és nem vennék ilyen lemosókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

kariw3

2018. január 11.

Elsősorban egy utazáshoz vettem, praktikus a kialakítása, nem folyik ki. Szépen tisztít, nem szárítja a bőröm és az illata is nagyon finom zöld teás, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.