Neogence

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a szepsegcenter-n 2189 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Minikolibri, Módosítva: 2016. február 19.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: szepsegcenter, 2189 Ft

Kétszeresen hidratáló formulája pótolja a bőr nedvességtartalmát. Parabénmentes. Szójamentes. Illatanyagmentes.  Az archoz illeszkedő, hatóanyaggal átitatott maszk hatásosan juttatja be az eszenciát a bőrbe. A maszk egyedi rostszerkezete segítit az aktív hatóanyagok felszívódását. Főbb hatóanyagok: Hialuronsav (hidratáló membránt képez a bőrön), Hyalo-Oligo komplex (kis méretű hialuron molekula - a bőr belső hidratációját fokozza), Allantoin (sgíti a sebgyógyulást, simítja a bőrt, gyulladáscsökkentő hatású, növeli a sejtek közötti mátrix víztartalmát). Javasolt esemény előtt, vagy olyan esetekben amikor a bőr fokozott igénybevételnek van kitéve (napozás, szél, hideg, szolárium, légszennyezettség).

Ár: 2189 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000/ db , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes

CeCeDrake

2019. február 3.

Rengeteg anyag van a csomagban, ami pozitív.
30-40 percet hagyom fent a maszkot.
Hidratál, nagyon de nagyon jól.
Vettem egy dobozzal, mert a My Hsin-Ni mellett most már ezt is megkedveltem. 1000x többet ér az átlag drogériás maszkoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Rengeteg anyag van a csomagban, ami pozitív.
30-40 percet hagyom fent a maszkot.
Hidratál, nagyon de nagyon jól.

Honeyhair

2018. március 28.

Kellett nekem egy nagyágyú, mert a hosszúra nyúlt télben bizony kicsit leamortizálódott az arcbőröm. Alapos tisztítás, radírozás és előkészítés után ezt választottam és jó fél óráig hagytam fent. A maszkban lévő összes hatóanyagot beszívta a bőröm, szinte azonnal éreztem a jótékony enyhítő, regeneráló hatást. A legjava még csak ezután jött: kb. egy óra múlva a tükörbe nézve ámultan bámultam, milyen szép lett a bőröm. Az apró foltok, a pirosság, az egyenetlenségek, a szárazság eltűnt, helyette egy ragyogó, egyenletes, tiszta bőrű arc nézett vissza rám. Szerintem nem volt túlzás, amit erről a maszkról írtak, csak annyi a titka, hogy kellően elgyötört állapotban lévő arcbőrre kell használni, hogy megmutathassa, mi tud. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

selmeczireka

2017. december 14.

Bevallom, sokkal többet vártam a sok remek vélemény (más oldalakon is szétnéztem) olvasása után. Céges karácsonyi party előtt tettem fel, sminkelés előttre időzítettem. A csomagoláson azt írja a gyártó, hogy 15-20 percig hagyjuk az arcunkon, nekem 15 percem volt erre, de igazából lehetséges, hogy több időt kellett volna fent hagynom. Nagy változást nem láttam, igaz szépen hidratált, de a sok tesztelő/kipróbáló "Waooooo élménye" nálam erősen elmaradt. Nekem nem "vasalta ki" az arcom, igaz mély ráncaim sincsenek, aprócskák itt-ott. Az árát azonban így nagyon magasnak találom, pláne hogy 15 perc után a még igencsak nedves és ezek szerint hatóanyaggal teli (?) maszk landolt a szemetesben. De mivel nem otthon voltam, így nem tudtam elcsomagolni rendesen, hogy esetleg még egyszer feltegyem. Az arcomon a maradék termék hamar beszívódott, sőt azonnal sminkelhető volt. De ettől függetlenül kicsit csalódtam, talán 1 próbát még megér az ügy, egyszer talán még megvásárolom, és akkor terveim szerint hosszabb ideig hagyom fent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

PAncsi79

2016. április 5.

Kaptam egy darabot kipróbálni és meg tudom erősíteni az előttem szólókat.
Tényleg szuper, nagyon jól hidratál. Sok anyag van benne, de az én bőröm simán beszívta az egészet.
Jó háromnegyed órát hagytam rajta a maszkot, majd a maradékot ultrahanggal bedolgoztam a bőrömbe. Másnap érezhetően puhább volt a bőröm, szép bársonyos, ám sajnos nekem másnap ugyanúgy kell a hidratálókrém, mintha nem használtam volna.
Az árát őszintén szólva kissé sokallom, így valószínűleg nem leszek rendszeres vásárló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Kaptam egy darabot kipróbálni és meg tudom erősíteni az előttem szólókat.

juditkaa70

2016. március 12.

A kozmetikusom ezt használja az arcomra,kezelés során. Kombinált,vízhiányos a bőröm,és nagyon szépen hidratál. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

hermelinke7

2016. február 10.

Egyelőre egyedül ezt a terméket próbáltam a márkától. Először 1 db-ot vettem, majd rögtön egy dobozzal. Fél óráig fent szoktam hagyni, én nem használom újra, hanem a másik felére fordítva rádobom az ember arcára! (; Kettőnkek is több, mint elég 1 db. Csak este használom, mert valóban hagy egy kicsit ragacsos réteget, no de ilyen mennyiségű termék felvitelekor szerintem ez nem is csoda. Közvetlenül utána egységesebb a bőrkép, de egy jó alvás után reggel lehet látni az igazi változást, nekem utána 2-3 napig semmi szükségem hidratálóra, annyira jól táplál. Őrület!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

barbek

2016. január 6.

Ez volt az első, amit a Neogence-től kipróbáltam.Kicsit aggódtam, mert sokmindentől ekcémás lesz a bőröm (shea vajjal tudom csak kordában tartani). Ezt viszont föltettem, és semmi csípős érzés, semmi bizsergés (még a szemhéjamon sem, ami az igazi eredmény!). Az első alkalom után visszahajtogattam bele a maszkot, mert a zacskó alján még csomó szérum maradt, így még egyszer fel tudtam használni (hűtőben tárolva). Szépen hidratál, és nem marad tőle olyan ragacsos a fejem, mint más maszkok után. Szétbulizott éjszaka vagy egyéb dehidratáltság meg nem történtté tevése céljából ajánlom leginkább. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

evilshedevil

2015. augusztus 23.

Már rögtön a használat után érződött, hogy hidratáltabb a bőröm, de igazán másnap tűnt fel, igazán "felturbózta" az eddigi állapotot, a bőröm sima és puha lett, meg úgy egészében ragyogóbbnak és egészségesebbnek tűnt. Érdekes volt, hogy a maszkok használata után az arcomon maradt folyadékot sok esetben a bőröm nem szokta magába szippantani, ennél a maszknál percek alatt beitta. Mivel 30 ml hatóanyagban ázik a maszk, így simán lehet többször is használni (2-3) csak használat után tegyétek egy légmentesen zárósó tasakba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.