Neogence

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. november 10.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító fluid friss, könnyed textúrával. Hidratáló és feszesítő komplex védi és regenerálja a bőr felső hámrétegét, niacin tartalmának köszönhetően a pattanások kezelésében az antibiotikumokkal is felveszi a versenyt.

Kiemelt hatóanyagai:

• Sebaryl™ (Megnyugtatja és egyensúlyba hozza a bőr faggyú termelését.)
  • B3 vitamin - Niacin (Oxigénnel látja el a bőrt és segíti a sebgyógyulást, nagyon hatásos a pattanások kezelésében.)
  • Hialuronsav (A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem, kiváló vízmegkötő.)