Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. november 10.

Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

Az új generációs N3+ maszkok előnye, hogy két fátyolmaszk hatását egyesítik. A kollagénnek köszönhetően hatásosan feltölti és feszesíti az arcod. A különleges peptid komplex ösztönzi a bőröd kollagén termelését, így hozzájárul a ráncok simításához, az arcod feszesítéséhez, lifting hatást nyújt.

• azonnal feltölti a bőrt
  • kisimítja a finom ráncokat
  • visszaadja a bőr tömörségét
  • megelőzi a ráncok kialakulását
  • növeli a bőr rugalmasságát

Kiemelt hatóanyagai:

• Peptidek (A sejtjeidet kollagén termelésre ösztönzi, segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőröd általános hidratáltságán is javít.)
  • Kollagén (Hatásos vízmegkötő, hidratáló hatású.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrödbe, ami a bőröd kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Honeyhair

2020. február 28.

Rajongok a Neogence fátyolmaszkjaiért, de ezt a fajtát kevésbé szeretem. Amikor lehúzom a maszkot, a szérum meglehetősen ragad, és még akkor is ragad, amikor már megszáradt a bőrömön. Továbbá a hidratáló hatása elmarad a Neogence hialuronsavas maszkokétól, így a bőrömnek nem olyan komfortos utána. Miután azonban a fő profilja a feszesítés és a feltöltés, igazságtalan lenne, ha kizárólag az előzőek szerint ítélném meg, mert amit vállal, abban jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.