Neogence

Ár:   690 Ft   Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online a szepsegcenter-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. november 10.

Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online: szepsegcenter, 690 Ft

A cseresznyevirág kivonata szuper kiváló bőrrevitalizáló hatással bír. Eltávolítja a bőrön levő elhalt hámsejteket, halványítja a foltokat egységesíti a bőrképet.

• üdévé, ragyogóvá varázsolja a bőrt
  • egységesíti a bőrfelszínt, bőrtökéletesítő hatású
  • halványítja a pigmentfoltokat
  • hidratálja, táplálja a bőrt
  • feszesíti és puhává varázsolja a bőrt

Kiemelt hatóanyagai:

• Cseresznyevirág kivonat (Folthalványító és bőrtökéletesítő hatású, remek antioxidáns.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrödbe, ami a bőröd kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Ár: 690 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Juccimo

2020. július 27.

Ha jól számolom, ez a 3. féle Neogence-maszk, amit próbáltam, a körömvirágos (abból többet is használtam már) és a szalmagyopáros után. A maszk mérete, anyaga teljesen jó, nekem tetszik ezekben a maszkokban, hogy az orr és a száj közti anyagrész az orrhoz két szövetcsíkkal van rögzítve, így mindenki annyira tépi szét, amennyire neki kényelmes (ez nekem nagyon szuper, mert extra rövid az orrom és a szám közti rész, ezért a legtöbb maszknak ez a része belelóg a számba). A trutyi mennyisége is bőséges, de azért nem csöpög mindenhova, nyakra, dekoltázsra, karra is bőven jut (vagy azok, akiknek nem kell a lejárati időtől tartaniuk, akár többször is felhasználhatják). Én ha este rakok fel egy maszkot, szinte biztosan elalszom benne, ez is rajtam volt így vagy 2 órát, szóval minden cuccot beivott róla a bőröm, az eredmény puhább tapintású, egységesebb bőr.
Csak azért 4 csillag, mert nekem még mindig a körömvirágos a favorit ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.