Neogence

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a szepsegcenter-n 1094 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: szepsegcenter, 1094 Ft

Hidratál, segít visszaállítani a bőr nedvességtartalmát és megszünteti a száraz, érdes, fakó bőrszínt. Sminkelés előtt ajánlott használni, mivel szuper sminkalap.

Kiemelt hatóanyagai:

• Élesztő kivonat (Ragyogóan élettelivé, simává teszi a bőrt, küzd a fakó, szürke bőrszín ellen.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Ár: 1094 Ft , Eladó: szepsegcenter
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

barbimariposa

2018. október 17.

Ugyanezt írnám ide, mint a selfie maszkhoz, mert ugyanolyan jó ennek is a hatása: Szuper kis fátyolmaszk én 15 percig hagytam magamon, utána vízzel megmostam az arcomat és utána hidratáltam és sminkeltem rá.
Nagyon szépen egységesíti és feltölti a bőrt, a bőröm pihe puha lett utána, mint egy kisbabának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.