Neoplant

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lina, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Hajszesz erősen hámló, viszkető, gyulladásra hajlamos, korpás, korpádzóan hámló fejbőr ápolására

A fejbőr hámlását csökkenti, a fejbőr gyulladásos folyamatait lassítja, a korpásodást megakadályozza. A fokozottan hámló korpás fejbőrbe dörzsölve használandó a korpa és a hámló bőrrészek eltávolítása céljából. A termék színezék és illatanyag mentes.

lina

2012. május 7.

Soha olyan fénytől ragyogó nem volt a hajam mint akkoriban, amikor ezt a hajszeszt használtam a samponjával. A kiszerelése viszont lehetne praktikusabb, mert nehéz egyenletesen adagolni a hajhagymákhoz. Van egy másik hajszeszem (Subrina) aminek a kiürült flakonjába fogom áttölteni, az ugyanis amolyan csőrös kivitelezésű. Hosszú dús hajam van, a hajhagymákhoz való közvetlen eljuttatás nálam kardinális kérdés... A csomagolás miatt mégsem vonok le a pontjaiból, mert fantasztikusat művelt a hajammal.

Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Csak ajánlani tudom.