Nesti Dante

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A kiváló minőségű szappan főzése lassú és költséges folyamat: a természetes, nagy tisztaságú olíva-, pálma- és kókuszolajat lassan, alacsony hőfokon, szóda hozzáadásával 3 napig főzik, majd kivonják a keletkező glicerint és természetes illóolajokkal és hatóanyagokkal újra felfőzik, formázzák és csomagolják. A lassú főzés eredményeképpen a szappan nem tartalmaz vizet és csak minimális glicerint, így Ön sokáig használhatja anélkül, hogy repedezne vagy nyálkássá válna. Nem tartalmaz szulfátokat, felületaktív anyagokat, ásványi olajokat, mesterséges összetevőket, parabeneket. A fenntarthatóság és környezetbarátság jegyében készült.

dorqaap

2017. július 31.

Isteni illata van, ami megmarad a bőrön. Hatalmas kiszerelés, de végre praktikus formában. Nekem kicsit szárította a bőröm, de szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

tenyitomi

2016. március 31.

Eddig egyfajta nestit próbáltam ki,a kedvem annyiban el is ment tőle/amúgy jó volt/hogy a téglalapformával én nem tudok mit kezdeni,ill. az a tömény szintetikus illatfelhő sem nyűgözött le.De ez az újfajta sorozat /azaz 3 féle/ biominősített növényekkel vagy mi a frász,már igencsak jobban hangzik,ráadásul a netről kipuskáztam hogy a formája végre LEKEREKÍTETT!!!! és szuperül kézreálló,na ez az én szappanom lesz éreztem egyből hogy kispajtások leszünk.Az illata virágos ,hál istennek nem olyan fejfájdítóan erős,nagyon kicsit meg is marad a bőrön,a használata meg nagyon jó,fincsi krémes érzés már-már a luxust súrolja.Ehhez a minőséghez meg az ára szinte ajándék a negyed kilójáért az 1050 pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.