Nesti Dante

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fevi, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Nesti Dante natúrszappan. Mesterséges adalékanyagot nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Órákig tudnám szagolgatni. Mesterkéletlen, természetes illat. Semmi édelgés, semmi bájolgás. Óriási, nagyon jól habzó, tartós és nem szárító szappan. A márka az abszolút etalon, az illat pedig az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

serpentbreath

2013. január 25.

"Első szaglásra" kicsit keserűnek tűnt, de valószínűleg az volt a baj, hogy a Romával együtt rendeltem, ami egy jóval édesebb illat . Ráadásul a Roma az én nagy kedvencem, amiből mindig van a fürdőszobában. Szóval kétkedve szaglászgattam ezt a liliomos szappant, egyszerre volt az illata kellemes és idegen. És egyszer csak, hirtelen megéreztem azt a mély, tömény liliom-illatot, amit kerestem. Természetesen használatba vettem a szappant, a habja ugyanolyan dús, mint bármelyik Nesti Dante szappannak, az illata ugyanolyan tartós és ugyanolyan jót tesz a bőrömnek. Miután megszoktam azt, hogy az illata más, mint azoknak a szappanoknak, amiket általában használok, kimondottan kellemes. Még akkor is, ha azt a bizonyos tömény, valódi liliom-illatot nem mindig lehet érezni. Hihetetlenül titokzatos, izgalmas szappan ez, néha ott az az illat, néha nincs. Most ez a kedvenc, pont ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.