Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

• A napraforgó-sáfrány színszappan nyugtat és revitalizál
  • Fő hatóanyag: kókuszolaj, pálmaolaj
  • Paraben-mentes
  • SLS-mentes

Kiszerelés: 200 g

minibear

2019. december 15.

Bioboltban vettem, ez tetszett meg. (Douglas üzletben már nem árulnak Nesti Dante szappant) Nagy szappanról van szó, de kézre áll, egyedül a tárolása okoz némi fejtörést, mert a legtöbb szappantartó kicsi hozzá. Az illata finom, nem tolakodó, a bőrömet se szárítja ki, pedig elég érzékeny, bár hozzáteszem, hogy mindig használok zuhanyzás után testápolót. Még biztos veszek Nesti Dante szappant, ez a legjobb alternatíva tusfürdőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

krémparádé

2015. május 19.

Csodálatosnak tűnnek ezek a Nesti Dante szappanok. Mindig csak a szaglászásnál maradok az árak miatt, meg hát nem is tudnék választani, mert egyik jobb, mint a másik. De ezt a napraforgósat ajándékba kaptam kedves barátnőmtől, és a polcomon tartom. Mindig elveszek az illatában, annyira jóóóó! Nem tudom, mikor szánom rá magam, hogy elhasználjam, nem tudok lemondani arról, hogy ez legyen a szobám alapillata :P De biztos vagyok benne, hogy jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.